Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a tanár beismerten elhagyta...

Ha a tanár beismerten elhagyta az ellenőrzőmet, miért én fizessem ki az új ellenőrzőt?

Figyelt kérdés

A suliban az a rend, hogy év elején mindenki kap 1 db ellenőrzőt ingyen.

Ha elhagyja év közben semmi gond, nincs bünti meg irgumburgum beballag az irodába és 1500-ft ért vesz egy másikat.

Ez eddig oké.


Egy tanár beszedte az ellenőrzőmet. Majd kérdezem pár nap múlva hogy oké elvette de mikor adja már vissza. Erre közli elhagyta valahol és leszek szíves bemenni az irodába és venni egy újat.

Én mondtam eszem ágában sincs nem a szaros 1500 miatt hanem azért mert miért én vegyek újat vegyen az aki elhagyta. Ő hagyta el, meg is mondja hát vegye is meg az újat saját zsebből.

Miért én fizessek ha ő hagyja el?


Nem így korrekt?


2020. jan. 26. 15:28
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
35%
Tesó azt vágod, hogy a féléviket már e-naplóba írják be?
2020. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
89%

Az igazgató elolvassa anyád levelét, pihenésként a rengeteg teendője között. Firkant egy hivatalos választ. Ezután, ha éppen ismét ráér 5, azaz ÖT percre, behívja majd a tanárodat. A következő beszélgetés fog elhangzani.


- Van egy mérges anyuka, mert elhagytál egy ellenőrzőt. Miért nem adtál a gyereknek egyet ingyen?


Tanárod: Azt hittem, ha mondja hogy én küldtem, kap egyet ingyen.


- És nem kapott?


Tanárod: Meg sem próbálta. Azonnal cirkuszt csinált.


- Vigyél már neki egyet és nyomd a kezébe!



Eddig fog tartani az önérzetes műsorod. A jegyek miatt meg szintén hiába pattognál. Úgysem adják diák kézbe a naplót, tehát jogod sem volna önmagadnak kitölteni.

2020. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

"Tesó azt vágod, hogy a féléviket már e-naplóba írják be?"



Tesó azt vágod hogy itt NINCS enapló??Mint ahogy azt már le is írtam. Ez egy középkori iskola ahol nincs enapló.

2020. jan. 26. 18:40
 24/35 A kérdező kommentje:

". Úgysem adják diák kézbe a naplót, "


NAPONTA hurcolják a diákok a naplót a tróger tanárok után. Naponta. Van olyan tanár akinél minden egyes óra az alábbi rítus szerint zajlik: fúúúú fiam, menj már le a naplóért, levegőt venni se volt időm a szünetben.

és akkor kinél van a napló? na kinél?

2020. jan. 26. 18:41
 25/35 A kérdező kommentje:

"Tanárod: Azt hittem, ha mondja hogy én küldtem, kap egyet ingyen."



Akkor az a tanár HAZUDIK. Ennyi. Nem csak tróger nem csak olcsójózsi de még hazug is.

2020. jan. 26. 18:42
 26/35 anonim ***** válasza:
23%
Most azért raktad ki ezt a kérdést, hogy meghallgasd mások véleményét róla, vagy csak azért, hogy mindenkibe beleköss aki olyat ír, ami neked nem tetszik? (költői kérdés volt, ha már tudod mi az)
2020. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
25%

Állami iskolában enaplo van. Így a kérdés biztosan nem arra vonatkozik.


Ha ez az az alapítványi iskola ahol mindig történik valami akkor, beszélj a piás főnökkel és megoldást talál. Esetleg elmehetsz és vehetsz a gyereknek egy ellenőrőt onnan ahonnan az iskola is beszerzi. Kb 300 ft.

2020. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Micimacko67 ***** válasza:
42%
Tudod kérdező elég köcsög stílusod van...szerintem pont ezért direkt szívat a tanár...teljes joggal...
2020. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

"


Állami iskolában enaplo van. Így a kérdés biztosan nem arra vonatkozik."



Csak állami iskola van a világon talán?

2020. jan. 26. 18:53
 30/35 Micimacko67 ***** válasza:
30%
Anyukad nem pedagógus vélwtlenül? Pedagógus csemeték tudnak ilyen gyökerek lenni...tisztelet a kivételnek...
2020. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!