Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folyton lezsidóznak az osztály...

Folyton lezsidóznak az osztálytársaim!?

Figyelt kérdés

Hoffer a vezetéknevem és állandóan azt kérdezgetik, hogy: Jani te zsidó vagy? Mondjad, ne titkold... Mivan jani? miért nem hordasz kalapot? Vagy: Miért ilyen nagy az orrod? Az utóbbit pl idegen gyerekektől is hallom... Akik nem osztálytársak. Jah és nem is nagy az orrom.


NEM VAGYOK ZSIDÓ!! Csak a nevem hagnzik olyan zsidósan, ezt már nekik is elmondtam. Katolikus vagyok...


2020. febr. 2. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

tojjál rá, mondd: nem mindegy? Vagy ezt:

"Az orrom nem tudom miért ilyen, de a kezem azért ilyen nagy, hogy elkapjam a torkodat egy kis szorongatásra."

2020. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Mond, hogy nem, hanem a nagyapád volt Hoffer XY SS tiszt.
2020. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A többieknek. Ezzel még viccelni si rossz. Nem fogok lesüllyedni az ő szintjükre azzal, hogy ilyennel viccelek. Nem vagyok zsidó, de azért tudom ,hogy mit műveltek velük. Ez olyan, mintha elkezdené egy másik nép írtani a magyar, csak azért, mert magyar és foglaljuk a helyet az euban
2020. febr. 2. 11:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha látják rajtad, hogy zavar akkor annál többször mondják.


Vagy le se szarod őket vagy visszavágsz. (ha visszavágsz akkor olyannal kezd aki bénább nálad és be tudod égetni, mert ha nem sikerül akkor csak még inkább rád fognak szállni) (a kalap az kipa)


Amúgy a kérdezd anyádat vagy a húgodat ő látta a farkam beszólás szerintem jó :)


Esetleg lehet szólni osztályfőnöknek is de ha ő oldja meg a problémád akkor még kevesebbre fognak azok tartani akik most ilyenekkel szekálnak.

2020. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
10. Tudom, hogy kipa, de az más. ők a nagy fekete "cilinderre" gondolnak
2020. febr. 2. 12:06
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg nekik, hogy milyen rasszista emberek ők, hogy ilyennel piszkálnak valakit. Ne bizonygasd nekik többet, ne süllyedj le a szintjükre! Sőt, a legjobb visszavágó az, ha nem is foglalkozol velük. Ez lesz nekik a legirritálóbb dolog, amit tehetsz, ha tudomást sem veszel róluk. :)
2020. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
ne ne ne. ne mondj semmit. ilyenkor mutass tükröt és viselkedj te is olyan gyerekesen mint ők, csak te úgy, hogy levegőnek nézed őket :) hidd el, ha nem foglalkozol velük, ők lesznek az áldozatok, nem te.
2020. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Jó sok kommentet töröltek
2020. febr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagy szerencséd van, hogy van ez az oladal és valaki komolyan veszi, legalább egy ember, akinek a zsidózás nem jelent sértegetést, ha az iskolában összesen csak heccelődésből mondják, másoknak is mondanak más dolgokat, mindig ugyanazok a fiúk?
2020. febr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az, hogy szóljon a tanárnak, az miért is lett törölve????
2020. febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!