Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolai zaklatók (bully-k)!...

Iskolai zaklatók (bully-k)! Nektek miért olyan jó érzés embertársaitokat nyilvános megalázni, verbálisan és/fizikailag bántani nap mint nap?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne hogy tisztába vagytok-e vele milyen következményei lehetnek ennek?


Miert csináljatok? Miért nehéz kibirni azt hogy ne csesztess másokat?


Milyen a családi háttered?


Mit a célod ezzel?



Azok válasza is jöhet akik anno bullyk voltak az iskolában, de már felnőttek.

Érdekel a téma mert ha lesz gyerekem megszereznem őt tanítani hogyan védje meg magát a féreg, selejt emberektől és ehhez szükségesek ezek az információk, hogy jó tervet dolgozzak ki majd.


Ilyen emberekkel nem baratkozok, így nem ismerek ilyet, azért kérdezem, hátha vannak itt néhányan.


Köszönöm az őszinte válaszokat!



2020. ápr. 6. 15:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én támogattam volna, ha kirúgják őket, de a tanárok sokszor elsiklottak a dolog felett, pedig sokszor előttük történt, de hát ugye jótanuló, tanárgyerek, orvosgyerek.
2020. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
A kirúgással egyetértek,de a börtön túlzás.Így is s***fejek,a sitten csak tovább rontanának rajtuk.
2020. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
"Én támogattam volna, ha kirúgják őket, de a tanárok sokszor elsiklottak a dolog felett" - Utólag visszagondolva kicsit megkeményítette az embert, életképesebb lett, így mai ésszel belegondolva leckének jó volt...
2020. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig bántok másokat😀 azokat akikről látom, hogy bully-k🙂 hidd el nagyon nagyon jó érzés az ilyet szájbab.szni azután, hogy régen engem is bántottak, csúfoltak
2020. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Hmm... valamiért nagyon egyetértek a előttem lévővel 🙂

Nagyon jó dolog az olyanokat megütögetni de sajna az már más dolog ha az egész osztály bullynogl vagy mit csinál valakivel🙂

Mert akkor ha megütsz valakit akkor csak te lehetsz a hibás főleg ha a legokosabb a legcsesztetősebb az osztályban sajna mindig is ez lesz az okosabbnak a pártját fogják a tanárok példa: osztályomba két hülye verekszik igazgatói... én meg a legokosabb verekszünk a fél osztály előtt (úgy hogy egy vicc miatt amiről nem is tehettem jöttek nekem) én csak ellöktem jó messzire repült a sovány testével pár méter 2x meg is ütött engem ezt elmondtuk az of-nek nem lett belőle semmi mert annyira nem vagyok egy csapnivaló tanuló de sajna ez örökké így lesz:(

2020. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%

Ha gyereked lesz, vidd el bokszolni és birkózni.


Akkor meg tudja majd védeni magát.


A karatét meg az egyéb keleti h*lyeségeket felejtsd el.


A rúgó stílusok is fölöslegesek. Jól kell megtanulni ütni, a bunyók nagy része így dől el.


A birkózás meg azért fontos, mert a nagyobb darab gyerekeknek sincs esélye egy birkózóval szemben, ráadásul olyan arányos izomzatot fejleszt, hogy az a csajozásnál is jól jöhet.


Akkor nem fogják tudni szekálni, sőt tisztelni fogják az erejéért.


Más megoldás nincs. Duma, pszichológus, bemegyek szülővel/tanárral beszélni: ezek fölösleges dolgok.

2022. máj. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
44%
"Más megoldás nincs." - Hogyne lenne, meg kell tanulni hazudni, ha jó a dumád, nem téged fognak szekálni, mert mást jobban fog utálni :)
2022. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!