Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit szólnátok ha a lúzer...

Ti mit szólnátok ha a lúzer kövér osztálytársatok lefogyva jóképűen menne vissza szeptemberben az iskolába?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 21:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2020. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Ugyan olyan dagadt sz*r vagyok mint voltam xd

Július elején kezdtem el, augusztus végéig csináltam, de mivel alig látszott valami, meg az iskola is elkezdődött, ezért abba hagytam. De neki akarok állni majd normálisan

2020. szept. 17. 20:05
 23/25 anonim ***** válasza:

Dietetikus tanácsát kérd ki, mielőtt újra elkezded, hogy ne legyen meg a jojó effektus, amikor lefogytál, illetve ne legyen az, hogy feladod. Egy egészséges fogyás heti fél kiló minusz körül van és az nem arról kell, hogy szóljon, hogy hirtelen felindulásól össze-vissza futkosol, "edzel", meg magadnak állítasz össze étrendet.


Fontos, hogy megértsd, hogy hogyan juttass a szervezetedbe minden szükséges tápanyagot, mert ezáltal a luxuskalóriákat sem viszed be, magyarul mindenből profitál a szervezeted, amit beviszel, ráadásul a szükséges időközönként és segít elkezdeni edzeni is, ha szeretnéd.


Szurkolok.

2020. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Na ismét fennáll ugyan ez a helyzet úgy néz ki, csak hogy most már elkezdtem január elején.
2021. márc. 4. 18:55
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

És hogy állsz? :)


Kívánok sok sikert és a jó eredmény elérését!


Ha szükséged van segítségre és van kérdésed nyugodtan írj rám :) Szívesen segítek, érzem rajtad, hogy változni akarsz és ez becsülendő.

2021. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!