Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Luzer vagyok mit tegyek?

Luzer vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
29 vagyok se barátaim se munkám még itthon logok anyámék nyakán.Barátnöm se volt soha és még kövér is vagyok. Ki szeretnék törni ebböl de nem tudom hogyan.

2012. nov. 26. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Munkád miért nincs?
2012. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fönököm egy szemét volt és kirugott.
2012. nov. 26. 19:55
 3/6 A kérdező kommentje:
És nem találok semmit már február óta
2012. nov. 26. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Mozgass meg mindent a munkához, és persze segítsd a szülediet, ahol tudod.


Menj el tanfolyamokra, biztosan megismersz emebreket. (a tánctanfolyamok különösen jók, de gondolom, azok annyira nem tetszenének) Esetleg kirándulócsoportokba is jelentkezhetnél, így két legyet ütnél egy csapásra, hiszen mozognál is egy kicsit.

2012. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy lúzer, de a hozzáállásoddal lehet a gond. Ne azt nézd mid nincs, azt keresd amire szükséged van. Ha nincs meg amit szeretnél, gondolkozz el azon, hogyan teremtheted meg és kezdj bele. Rohadt nehéz lesz, de valahol el kell kezdeni. Kitartást!
2012. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Legyél nagyon kitartó!!!!!!! Kezdj el kondizni rakd rendbe magad és az életedet.
2012. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!