Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha nincs szóbeli érettségi...

Ha nincs szóbeli érettségi akkor ennyi volt az érettségi voltaképp? Minden írásbelim megvolt

Figyelt kérdés
Ugye szóbeli az nincs, írásbelik lefutottak, egyedül a fizika lenne még de az megvan már 1 éve előrehozottként-akkor ennyi volt az érettségi? Erre a semmire készültünk 4 évig?
2020. máj. 10. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Erre. Szóbelivel is pont így éreznéd, csak legalább izgulnál még egy pár napot elótte. :D
2020. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na hallott ám híreket arról hogy a szóbelik semmi másról nem szólnak csak a tanárok előtti utolsó pucsításról az erőltetett jópofizásról a pofára osztályzásról na meg arról melyik tanár milyen ajándékot kap (hát most nem kap senki semmit)
2020. máj. 10. 09:49
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Minden évben jót nevetek azon, hogy mennyire képesek a diákok beparázni az érettségi miatt.
2020. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Kit érdekel, csak legyen meg a kettes...
2020. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Aha, ennyi.

Minket első naptól kezdtek riogatni, és 4 évig folytatták. Aztán nagyon nagy dologra számítottunk, de ennyi volt. A szóbeli arról szólt, hogy aki bukásra állt, azt még átrugdosták.

2020. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Kit érdekel, csak legyen meg a kettes..."


Bocsesz értelmes ember nem arra hajt. nekem 5 kell mindenből hogy legyen esélyem bejutni ahova szeretnék.

2020. máj. 10. 10:02
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem igenis nagy dolog egy középiskolás életében.. Nagy megmérettetés, pláne ha nem a kettesre hajt az ember. Az egyetemen megértem ezt a szöveget, na de érettségin... Visszatérve, utólag jön rá az ember, hogy nem is olyan nagy szám.

Kérdező, lesz még ilyen az életben. Gondolom egyetemre szeretnél menni. Ott is lesznek ilyen "vízválasztó" "mumus" vizsgák, melyek igazából ugyanolyanok mint a többi. :D

2020. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4 évvel ezelőtt ki tudta h lesz ez a vírus? Ha te az ötösre hajtasz ak gondolom ahhoz mérten tanultál szóval persze neked mindegyis lenne a szóbeli, szóbeli javítási lehetőség volt annak aki elszúrta.


Szóbelivel is nyilván aki már megírta fullra annak tavaly is mindegy volt.


Én anno infóból úgy írtam meg h azt mondta ha a szóbeli full akk is csak hármas a vége. Szal nekem is mindegy volt.

2020. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
LátjátoK. Nem kell parázni, az érettségi nem is olyan nehéz.
2020. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonymousreview60 ***** válasza:
#2: Rossz iskolába, rossz emberek közé jártàl, az érettségi nem erről szól.
2020. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!