Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit hagytam ki, ha középiskola...

Mit hagytam ki, ha középiskola alatt egy osztálykiránduláson bulin diáknapon stb se voltam? Soha egyen se a négy év alatt?

Figyelt kérdés

Most hogy végeztem a középsulival olyan hülyeségeken töprengek amin a 4 év alatt soha.

Én a 4 év középsuli alatt soha 1x se voltam semmiféle iskolai programon. Osztálykirándulás osztálybulik színház mozilátogatások diáknapot vetélkedők sportnapok... soha semmin nem voltam. Engem nem érdekelt mi kötelező mi nem, sokszor fenyegettek hogy osztálykirándulás tanítási napon van és kötelező---leszartam. Nem mentem akkor se.

Még az olyan „nagyon kötelező“ programokon se voltam mint szalagavató, évnyitó stb. Nem mentem és kész.


Összességében az a kérdés mit hagytam ki ezzel? Mondjuk nem épp az évnyitóval, mert azzal semmit ha jól sejtem, de osztálykirándulásokkal bulikkal diáknapokkal?


Késő bánat persze de mégis megkérdem.


2020. jún. 8. 11:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmit.Én részt vettem a kötelező programokon,és gyűlöltem az egészet.Jobban jártam volna,ha estin szerzem meg azt a vacak papírt.
2020. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
97%

Annyira csak nem lehetsz olyan elszántan biztos benne, hogy jó neked barátok nélkül, ha kiírtál egy ilyen kérdést.

Szerintem te tipikusan az a fajta ember vagy, aki nem azért magányos, mert az akar lenni, hanem mert senkinek se kellesz, ezért dacból kezded el azt hangoztatni, hogy ez neked így jó.

De az ilyen kérdésekkel könnyen lebuktatod magad.

2020. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem a gimnázium a végállomás csak szólok, hanem a halál.
2021. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!