Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiatalok, kamaszok! Milyen...

Fiatalok, kamaszok! Milyen lesz újra iskolába menni szeptemberben, pár nap híján kereken fél év után? Csak nekem jött be ennyire az online oktatás? Örülnétek ha lenne második hullám?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon sz@r lesz. Hozzászoktam a NORMÁLIS dolgokhoz és ez alatt azt értem, hogy a koromnak megfelelő időpontban feküdtem le (23-24) és NORMÁLIS időben keltem, szóval, nem hajnalban, sötétben, hanem 9-10 óra között, ugyancsak hozzászoktam ahhoz, hogy az ÉN tempómban csinálhatom a feladatokat és hogy akkor csináltam amikor akartam és azt amit akartam, a lényeg csak annyi volt hogy meglegyen határidőre és ha kimerültem pihenhettem, ha éhes voltam ehettem, ha szomjas voltam ihattam, akkor amikor akarok. Csak jó jegyeket szereztem. Nekem nagyob bejött.


Én örülnék (persze, nyilván nem annak, hogy sokan meghalnak, hanem az online oktatásnak)...


Valószínűleg oltári nehéz lesz visszaszokni, arra hogy hajnalok hajnalán keljek, meg arra hogy újra mókuskerék lesz...


Ti hogy vagytok vele?



2020. jún. 21. 11:26
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Utálom a magyar oktatást, húzni fogok innét külföldre, hogy a gyerekeim, majd bele se kerüljenek ebbe a sz@r rendszerbe. Ósdi és konzervatív gondolkodásnak már rég lejárt a hitelessége.
2020. jún. 21. 17:03
 22/53 anonim ***** válasza:
80%

Nehogy azt hidd hogy külföldön más van!

Én Németországban jártam iskolába, sokkal rosszabb az a rendszer mint ami itthon van, 6x többet kell tanulni... és még nyáron is a 40 fokban is be kell menni, teljesíteni kell.

Most érettségiztem (Németországban), de az első 9 osztályt Magyarországon jártam ki, sokkal jobb volt!😊

Én is azt hittem hogy *hű de rossz a magyar oktatás", mert sajnos kamaszkénk minden rossznak látunk, ahogy az előttem lévő is mondta. De így utólag belegondolva...fényévekre vagyunk a németektől.

Amit mondtál hogy Svájc meg ilyenek, ott sem sokkal "jobb", csak azokon a helyeken, ahol fizetsz félévénte 200000Ft-ot. Egyik barátnőm ilyen suliba járt (ő is magyar), azért írom, hogy járt, mert hazajött 12.re. Azt mondta hogy ha mondjuk netán kapott egy egyest, akkor már egyből hívtak a szüleit, meg hogy hogy lehet ilyen, nem, lehet hibázni, stb., pedig emberek vagyunk, hibázunk.

Egy szó, mint száz, szeirntem ertékeld azt ami van. Minden úgy jó ahogy van.☺️

2020. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Utálom a kapitalizmust! Magyrország egy undorító hely, gyűlölöm a kormányt és utálom a magyar egészségügyet, oktatást és mindent. Ez az ország Európa sereghajtója! Mit a f@szt értékeljek?? Finnországban van az egyik legjobb oktatási rendszer, a földön. Azt a példát kell követni!
2020. jún. 21. 17:59
 24/53 A kérdező kommentje:
Magyarország sírásói mindent tönkreb@sznak! Mi a f@szt értékeljek rajta?? Én is jártam már külföldön és nem most jöttem le a fal védőről!!! Ausztriában is sokkal jobb az oktatás mint itt és láttam egy svájci iskolát is. Sokkal jobb mint nálunk. Omlik szinte már a vakolat, undortó a poroszos elv ami alapján szervezik. Nincsenek meg már a megfelelő eszközök sem. Az egyik legszegényebb ország vagyunk Európában!
2020. jún. 21. 18:03
 25/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha te így gondolod...csak hogy te nem látsz bele mindenbe!😄
2020. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
Igen, mert te belelátsz mindenbe, te ott vagy, amikor írják a törvényeket, amikor tárgyalnak, amikor kapjuk a támogatásokat... Jártam már nem egyszer külföldön és a skandináv oktatás remek.
2020. jún. 21. 18:43
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
Feladom, akkor higgy csak a látszatnak.
2020. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Az előbb írtam, hogy láttam. Eddig évente Ausztiába jártam iskolába több hónapon át, minden évben. Volt szerencsém megismerni az ottani oktatást. Az az új középiskola, vagyis Neue mittelschule program, a finn oktatatási reformot meríti.
2020. jún. 21. 19:27
 29/53 anonim ***** válasza:
46%
Ne ilyeneken agyalj, te még csak egy gyerek vagy.
2020. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Tényleg hány éves is vagy??!! Egyébként 18 vagyok, de évvesztes.
2020. jún. 21. 19:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!