Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiatalok, kamaszok! Milyen...

Fiatalok, kamaszok! Milyen lesz újra iskolába menni szeptemberben, pár nap híján kereken fél év után? Csak nekem jött be ennyire az online oktatás? Örülnétek ha lenne második hullám?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon sz@r lesz. Hozzászoktam a NORMÁLIS dolgokhoz és ez alatt azt értem, hogy a koromnak megfelelő időpontban feküdtem le (23-24) és NORMÁLIS időben keltem, szóval, nem hajnalban, sötétben, hanem 9-10 óra között, ugyancsak hozzászoktam ahhoz, hogy az ÉN tempómban csinálhatom a feladatokat és hogy akkor csináltam amikor akartam és azt amit akartam, a lényeg csak annyi volt hogy meglegyen határidőre és ha kimerültem pihenhettem, ha éhes voltam ehettem, ha szomjas voltam ihattam, akkor amikor akarok. Csak jó jegyeket szereztem. Nekem nagyob bejött.


Én örülnék (persze, nyilván nem annak, hogy sokan meghalnak, hanem az online oktatásnak)...


Valószínűleg oltári nehéz lesz visszaszokni, arra hogy hajnalok hajnalán keljek, meg arra hogy újra mókuskerék lesz...


Ti hogy vagytok vele?



2020. jún. 21. 11:26
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, elég normális hangvételű válaszokat kapsz, de élvezed, hogy lüke gyerek módjára válaszolgathasz ismeretlenül másoknak. Mert ahogy írsz, az lüke gyerekre vall, nem kitűnő tanulóra. Így nem lehet válaszolni senkinek, aki normális hangnemben időt áldoz a kérdésedre!!! Ausztriában nincs semmilyen finn modell. Szeretnék, de nincsen. Ha lenne, akkor már alsó tagozatban is az kellene legyen, de semmi nyoma. Az oktatás ott is és számos más országban több sebből vérzik, amit épp a PISA eredmények is mutatnak.
2020. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

Random szerűen kiválasztottam egy iskolát, pl. ez most egy Tiroli. https://www.youtube.com/watch?v=tR-ugJBwaBM


Én tapasztaltam, idén is tapasztaltam. Miért is ne válaszolhatnék úgy valamire, ahogy én akarok? Ha hülyeségeket ír, miért is ne mondhatnám a szemébe, hogy bizony hülyeségeket mond??

2020. jún. 22. 12:09
 43/53 A kérdező kommentje:
2020. jún. 22. 12:10
 44/53 A kérdező kommentje:
De az se zavarjon ám, hogy sok, sőt rengeteg a troll! Nem csak ez alatt a kérdés alatt és nem is csak most. Mindig előjön, valami frappáns kis dumával, hogy ő most diák, ha visszaérvelek neki, akkor már szülő lesz belőle stb.
2020. jún. 22. 12:12
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig előjön, valami frappáns kis dumával, hogy ő most diák, ha visszaérvelek neki, akkor már szülő lesz belőle stb."


omg

Nem egy emberrel társalogsz. Ez nem a chat-falad. Rakd össze.

2020. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
74%
Mekkora idióta ez a kérdező...
2020. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, megnéztem a videókat, valóban meglepődtem! Ha mindenhol nem is így működik, mint a videókon, de úgy tűnik, hogy legalább van választási lehetőségük az osztrák gyerekeknek, szülőknek. Szóval, igazat kell adjak neked abban, hogy vannak a finn iskolákhoz hasonló intézmények náluk.
2020. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintem mindent digitalizálni kell, el kell pusztítani a hagyományos dolgokat!"

Normális vagy te ember? Mindent? Tiszta agyhalott zombi lenne mindenki a világon, normális emberi kapcsolatok nélkül.

2020. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mindent, csupán az olyan dolgokat, amik az emberek dolgát megnehezítik. Ilyen pl. a gyár is, ahol az elmúlt 100 évben majdnem pálfordulások mentek végbe.
2020. jún. 23. 11:49
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Szeirntem a kérdezőnek akár igaza is lehetne, de e gondolatmenetet szememmel végigkövetve rájöttem, hogy valószínűleg kissé elmezavarodott.
2020. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!