Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiatalok, kamaszok! Milyen...

Fiatalok, kamaszok! Milyen lesz újra iskolába menni szeptemberben, pár nap híján kereken fél év után? Csak nekem jött be ennyire az online oktatás? Örülnétek ha lenne második hullám?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon sz@r lesz. Hozzászoktam a NORMÁLIS dolgokhoz és ez alatt azt értem, hogy a koromnak megfelelő időpontban feküdtem le (23-24) és NORMÁLIS időben keltem, szóval, nem hajnalban, sötétben, hanem 9-10 óra között, ugyancsak hozzászoktam ahhoz, hogy az ÉN tempómban csinálhatom a feladatokat és hogy akkor csináltam amikor akartam és azt amit akartam, a lényeg csak annyi volt hogy meglegyen határidőre és ha kimerültem pihenhettem, ha éhes voltam ehettem, ha szomjas voltam ihattam, akkor amikor akarok. Csak jó jegyeket szereztem. Nekem nagyob bejött.


Én örülnék (persze, nyilván nem annak, hogy sokan meghalnak, hanem az online oktatásnak)...


Valószínűleg oltári nehéz lesz visszaszokni, arra hogy hajnalok hajnalán keljek, meg arra hogy újra mókuskerék lesz...


Ti hogy vagytok vele?



2020. jún. 21. 11:26
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:
56%
Le leszek pontozva, de egyet értek a kérdezővel
2020. jún. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim válasza:
70%
Utolsó vagyok, szerintem az lenne a legjobb, ha mindenki eldönthetné hogy szeretne tanulni, és mondjuk év végén , vagy félévente kéne valami vizsgát tenni vagy ilyesmi
2020. jún. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
40%
52, most is eldöntheted.
2020. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!