Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van értelme elkezdenem nyári...

Van értelme elkezdenem nyári szünetben a kötelező olvasmányokat?17l

Figyelt kérdés

Szóval tizenegyedikes leszek, a magyart vettem fel faktnak. És hát a tanárunk most küldött egy listát, hogy mik lesznek a kötelező olvasmányok év közben, milyen szempontokat érdemes nagyon megjegyezni. És hát néztem a listát, kb 15 olvasmány van rajta, ha nem több. Igazából van olyan is, ami már azelőtt is érdekelt, hogy megtudtam, hogy kötelező, szóval azt amúgy is el akarom olvasni nyáron. De ennél jobban van értelme elkezdenem, vagy inkább olvassam nyugodtan azokat a könyveket, amiket egyébként terveztem?

A memóriámmal nincs baj olyan téren, tehát fel tudnám idézni, tekintettel arra, hogy még annak a kötelezőnek is emlékszem részletesen a cselekményére, ami ötödikben volt.

Szóval az a kérdés, hogy szerintetek lenne értelme elkezdenem a kötelezőkkel való haladást, vagy jó lesz az tanév közben?



2020. jún. 22. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Kezd el nyáron
Jó lesz az év közben
Csak azt kezd el nyáron, amit amúgy is el akartál
63 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Kezdd el nyáron - minél hamarabb, annál jobb. Nekünk olyan sokat feleltetett a tanár magyarfakton, hogy az óráról órára való tanulás elvette az összes energiámat és kb. semmit nem tudtam haladni a kötelezőkkel. Meg is szívtam rendesen.
2020. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
kezd el, év közben nagyon kevés időd lesz, nyáron legalább a lista felét el kéne olvasnod
2020. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
A nyári pihenés fontos, ilyenkor mélyül el az, amit év közben tanultál. De ha neked is pihenés az olvasás, akkor olvass bátran :-) Azokba a könyvekbe is belekezdhetsz, amit eredetileg nem terveztél elolvasni. Ha az első 30-50 oldal után megtetszik, akkor olvasd végig, ha nem, akkor térj át olyanra, ami érdekel.
2020. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem
2020. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor örülök, hoyg anno eszembe se jutott irodalom faktra menni. Az irodalommániás magyartanár azt hiszi, csak olvasás az élet és irodalmi művek. És feltétlen azt kell meglátni a műben és úgy kell értelmezni, ahogy ő gondolta, mert neki az a világ, akkor nekem is az kell, hogy legyen. Addig örülj, míg szeretsz olvasni, míg nem veszik el a kedved tőle.
2020. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Ne kezd el nyáron. Élvezd a nyarat. Könyv borítóról olvasd el, hogy miről szól oszt csá. Okkk?
2020. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

hát én biztos nem cseszném el vele a nyaram, mondjuk engem sose zavart néhány egyes az ellenőrzőmben...

bőven elég szerintem szeptembertől júniusig foglalkozni a baromságaikkal, valamennyi énidő neked is kell.

2020. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
*kezdD - ha már magyar faktos leszel...
2020. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó, de buta vagy, mindenki tudja, hogy nem két d-vel, hanem ly-al írják....
2020. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%
Xd szopy
2020. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!