Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha ősszel jön a második...

Ha ősszel jön a második hullám ténylegesen, akkor karantén lesz újra és digitális tanítás?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 19:48
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Meg azt nyilatkozzák hogy milyen kitűnően "vizsgázott" a távoktatás. Ja, ha azt tanításnak lehet nevezni hogy elküldik a tanárok a heti vázlatot aztán másolj le több száz oldalt otthon meg tanuld meg. Én így biztosan nem tudnék olyan jól felkészülni érettségire, nekem szükségsem van rá (és a többségnek is szerintem) hogy legyen valami interkació a tanár és diák között. Egy tanórát ne hasonlítsunk már össze a száraz vázlatmásolással. Egyetemen levelezőn sem így működik, és az sem könnyű.
2020. júl. 11. 20:16
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az embereket nem tudják újra hónapokra bezárni, május körül már mindenki unta a bezártságot, senki nem fogja megint magára zárni az ajtót. Ráadásul az elején mibdenki azt hitte, h majd halomban állnak a hullák az utcákon, mert a média ezt erőltette, aztán közben meg csak az idősotthonokban volt baj. A hisztit nem tudják újra megetetni az emberekkel, inkább elővigyázatosságra intenek majd. Gazdaságilag meg végképp nem ismételhető meg a tavaszi történet.
2020. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
54%

#8 Bocs,de nagyon butuska ember lehetsz!


"De addig én a vírusnak szurkolok."

Értemes,nem rosszindulatú emberek ilyet nem mondanak! Örülnél,ha pl.a gyereked koronavírusos lenne?!

Másrészt az embereknek kell a társaság!Szerinted a távoktatással milyen társasága lenne a gyereknek?

2020. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
8%
Remélem, hogy így lesz. Sokkal jobb a gyerekeknek.
2020. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
81%

szerbiában megpróbálták már most, de az a baj, hogy a balkáni kormányzatok (szerb, román, magyar) nem értik, hogy az emberek itt inkább választják a LEHET hogy meghalunk egy opciót a BIZTOSAN tönkremegyünk és eladósodunk családilag (majd mindezekbe belehalunk) opció helyett...

a második hullám jönni fog, sok áldozata lesz, de lezárások nem hiszem. egyszerűen fizikailag képtelenésg bezárni minden munkahelyet és halálra ítélni a lakosságot, nem fognak belemenni az emberek.

2020. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
63%

"Remélem, hogy így lesz. Sokkal jobb a gyerekeknek."

Ahha,aha,persze...mesélj még légyszi:D


Pedig hidd el,hogy sok gyerek szívesebben menne iskolába,mint egész nap otthon ülni a gép előtt és tancizni.

2020. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
23%
16./Kedves Fata Morgána, mi baj van? miért tobzódsz ennyire ma? ki bosszantott fel ennyire:xDD
2020. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
81%
A gazdasag igy is romokban, csak meg nem erzitek (5x os az a tervezrtt allamhaztartasi hiany es meg csak nyar van) nem fogjak meglepni megegyszer a nagy leallitast, szerintem ha lesz virushullam akkor is menni kell majd mindenkinek a dolgara max maszkban.
2020. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
62%

Hát nem tudom hogy vagytok, de nekem rég volt ilyen jó pár hónapom, mint a karantén alatt. Elhiszem, hogy van akinek hiányzik a tömeg, meg egyáltalán a társaság, de könyörgöm, ne legyen már kötelező. Minek bejárni, ha anélkül is megy?


Ha neked kín volt bezárva lenni (pedig nem tiltás, csak korlátozás volt) akkor el tudod fogadni hogy másnak meg az emberek közelsége a kín? Az hogy az izzadt lábát a metrón hozzám dörgöli, hangoskodik, túl közel áll, meglök, stb.

Mások vagyunk, legyen meg mindenkinek az a kozeg amiben jól érzi magát, ne erőltesse senki a saját nyomorát másokra.

2020. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Utolso: konkretan kijarasi tilalom volt, csak korlatozasra volt keresztelve hogy ne kelljen mar "csak ugy" fizetest adni az allam bacsinak :)

Es tudom mirol beszelsz, en is introvertalt vagyok, zavar a sok ember, irrital. De ha mar a jovod fugg ettol hogy milyen minosegben tanitanak, akkor szerintem te sem valasztanad a sz.rt csak azert mert otthon lehet ulni...

En is jobban szeretek pl egyedul lenni mint iskolaban. De nem honapokon keresztul. Nem vagyok remete :D

Te viszont kereshetsz magadnak olyan munkat amit otthonrol tudsz csinalni. A kijarasi korlatozas az eroltetes, nem az amirol te beszelsz

2020. júl. 11. 20:44
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!