Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha ősszel jön a második...

Ha ősszel jön a második hullám ténylegesen, akkor karantén lesz újra és digitális tanítás?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 19:48
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
70%

#20 Teljesen igazad van.Ez a távoktatás valami borzalom volt,konkrétan nem is tanítottak,hanem elküldték a tananyagot,hogy ezt magoljuk be. Szörnyű volt.


Meg a társaság,a szocializáció sem volt meg,ami rá is tett az éppen kialakuló depressziómra.

Szóval nekem ez egy külön élmény volt...

2020. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
75%

Nekem és a családomnak is a jövőm, jövőnk függ, hiszen ha elveszitem az állásom, akkor megtakarítás hiányában 1-2 hónap alatt a süllyesztőben végzi az egész családom. Nálunk nem játszik a szülői segítség,

Elég önző dolog rámerőltetni a társaságot kötelező jelleggel. Már bocs, de a mamahotelből nagyon könnyen dumalsz, és osztogatod az észt az én életemről. Ne tedd

2020. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Középiskolásként hadd éljek már "mamahotelben" 😂😂😂 vicc
2020. júl. 11. 21:27
 24/39 anonim ***** válasza:
51%
Jó, ti páran beletörődnétek egy olyan világba, ahol ketrecbe zárt kutyaként kell élned, de vannak még normális emberek, akik ebbe sose mennének bele, ennyike.
2020. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
32%
Középiskolásként több tisztelet járna a felnőtteknek. De az vajon mi
2020. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
15%

Ha lesz is második hullám,sztm se lesz olyan szintű leállás,mint tavasszal.

Szerintem az oltásoknak,amiket kaptunk köszönhetjük,hogy eddig így megúsztuk.

2020. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
22%
26 Annál rosszabb lesz. Holnap bejelentés is lesz.
2020. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem. OKJ-s, vírushoz szoktatási tanfolyamokat fog indítani az állam!

Komolyra fordítva a szót: Vélhetően igen, de az biztos, hogy a kifinomultan működő védekező mechanizmusokat visszaállítják. A kevésbé jól működőeken pedig tovább finomítanak.

2020. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ. Ha nagyon eldurvul, akkor nyilván. Egyébként nem feltétlen.
2020. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
62%

Nem lesz karanten, mert a jonep meg egy ilyen szivatast nem visel el es kitodul az utcara tuntetni!

Nemre, korra, felekezetre es part szimpatiara valo tekintet nelkul!

Egyebkent a stat.hivatal adatai szerin joval lecsokkent a halalozasok szama 2020 I. negyedeveben 2019- hez kepest, pedig kirugtak a korhazakbol a betegeket, elhalasztottak muteteket!

2020. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!