Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Olyan osztálytársaknak,...

Olyan osztálytársaknak, akiket nem nagyon ismerek, azoknak köszönjek vagy csináljam úgy, mintha nem látnám?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 11:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Illik köszönni. Hiába nem szoktatok beszélni, attól még ugyanabba a közösségbe tartozol. A munkahelyemen is vannak olyan emberek, akiket alig ismerek, alig látok, mégis mindenkinek köszönök, mert ettől függetlenül kollégák ők is.
2020. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
15-en vannak. Van ő, minimum eggyel jóban van, az 13. Évekik napi 8 órát egybe vannak zárva,és ő nem tudja, hogy kell-e köszöni. Hát mondjuk tök okos.
2020. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, mi a célod, kedves Kérdező.


Ne köszönj abban az esetben, ha:

-szándékodban áll udvariatlannak lenni,

-célod, hogy te legyél az, aki "még köszönni se tud" (igen, rád fogják aggatni ezt a minősítést a társaid),

-még inkább el akarsz szigetelődni az osztályban és a suliban,

-a szoc. fóbiád erősítésén dolgozol.


Minden más esetben köszönj.

2020. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
93%
Köszönj, ne aggódj nem fogsz azért kilógni a sorból, mert illedelmes vagy. Biztos lesz akinek jól is fog esni, soha nem tudhatod mikor találsz rá egy igazi barátra.
2020. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszönj!

Ha nem viszonozzák, akkor máskor annak az embernek nem muszáj. 😊

Én ismerősnek is képes vagyok egy nap 5x is köszönni, de ha egyszer sem viszonozza, akkor máskor én sem kezdeményezem.

2020. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert mindenki csak a közeli barátainak szokott köszönni, és én is. Nem tudom, hogyha olyannak köszönök akit alig ismerek az hogyan fogja fogadni. És egyébként ez az utolsó évem ebben az iskolában, szóval az új iskolában elkezdek köszönni mindenkinek.
2020. aug. 31. 12:38
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj. Ha nem viszonozza, akkor ő a bunkó (vagy nem ismert fel)
2020. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
Én amikor új közösségbe kerülök, akkor mindenkinek szoktam köszönni, ha azt nem viszonozzák, akkor onnantól nem köszönök, többet neki/nekik. Szerintem nyugodtan köszönj másnak is ne csak a barátaidnak, ha nem viszonozzák, akkor te sem fogod többet max. Te megpróbáltad.
2020. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
34%

Remélem ez a kérdés nem komoly.

Köszönni kell, függetlenül attól, hogy mennyire ismeritek egymást.

2020. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!