Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az SZFE melletti tüntetésen...

Az SZFE melletti tüntetésen csomó egyetemről voltak diákok-na és oktatók miért nem?

Figyelt kérdés

Kinn voltam az SZFE melletti tüntetésen ahol nem csak SZFE hallgatók, hanem csomó más egyetem hallgatói is ott voltak. Zászlókkal molinókkal sapkákkal. Elte PPKE Corvinus stb stb


De valamit nem láttam ám! OKTATÓKAT! Nem az SZFE oktatóit hanem más egyetemek oktatóit.

Nekik ki lett adva az ukáz hogy „nem mész“ vagy csak natívan beszariak?


2020. szept. 4. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
kit érdekel
2020. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden értelmesen gondolkodni képes embert érdekel.
2020. szept. 4. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Kit érdekel, hogy pár libsi ott ugrál? Majd hazamennek, ahogy Fletó bácsi is megmondta.
2020. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Ha annyira értelmes lennél, fel sem tetted volna ezt a kérdést...
2020. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem az oktatók félnek ilyen nyíltan kinyilvánítani a véleményüket. Simán el tudom képzelni, hogy valamelyik intézményben ezért valamilyen megrovást kaphatnak. De a hallgatókkal úgysem tehetnek semmit, ki nem rúghatják őket azért, hogy mit tesznek szabadidejükben. Egy oktatót ellenben megbüntethetnek, ha olyanok.
2020. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!