Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy diák sír, akkor a...

Ha egy diák sír, akkor a tanárnak/tanárnőnek tilos megölelnie őt a veszélyhelyzet miatt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

nem, szerintem két tök átlag diák sorait olvashatták akik se nem túl szépen se nem túl rondák nem voltak ahhoz hogy bárki is észrevegye őket...

olyanok mint az emberek 99,99999 %-a...

2020. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

Ki mondta hogy rólam van szó?

Na mindegy, remélem jól kitrollkodtátok magatokat.

2020. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben két lányra emlékszem, hogy sírt órán, különböző napokon, ugyanaz miatt a tanárnő miatt. Az egyikük azért, mert a lány szülei elmondtak a tanárnőnek bizalmasan valamit a lánnyal kapcsolatban, a nő meg egy részt ebből elmondott nekünk órán. Mondjuk egy barátnőmmel is eljátszotta a tanítónéni az általánosban ugyanezt, de ő mindent visszamondott az osztálynak a barátnőmről, akinek amúgy nagyon jó volt a magatartása, szóval nem értettem, miért kell megalázni, a barátnőm meg nem sírt csak nagyon szégyellte magát (az osztálytársnőmmel történtek 2005 körül volt, a barátnőmmel történtek a kilencvenes években. Ha ma történt volna ez meg, már a hírek ezzel az esettel lennének tele szerintem xD ). xD

A másik lánynál nem emlékszem, hogy mi volt pontosan. Asszem a lány elkezdett valamit nyilvánosan terjeszteni, amit nem kellett volna vagy olyat kérdezett, amit nem kellett volna, tényleg nem emlékszem mi volt, de a lány valamit csinált, ami pont a tanárnőt meg az ő óráját érintette és amivel kellemetlenséget okozott a tanárnőnek. Az órán a tanárnő kérdezte, hogy ezt ki tette és, amikor a lány jelentkezett, jól lebaxta csóri gyereket.

Mind a kettő óra végéig sírt, jól láthatóan, az egyik (akinek kiadta a titkát a tanárnő) még sírva rá is kiabált a tanárnőre. A tanárnő mind2 alkalommal tartotta tovább az órát, amikor kicsengettek, ment a dolgára, páran meg odamentek a síró lányokhoz.

Jaj, meg egy lányra emlékszem még, aki szintén ennek a tanárnőnek az óráján kezdett sírni. Most jönnek vissza a gimis évek xD

A lánynak nem ment jól a tantárgy, amit a tanárnő tartott. Az egyik órára rengeteget készült és nagyon rosszul teljesített, szóval összeomlott, elkezdett sírni és leborult a padra, csendesen sirdogált. A tanárnőre emlékszem, hogy tartotta tovább az órát, aztán 5-10 p múlva odaszólt a csajnak, hogy ne aludjál vagy ne pihenjél vagy ne sírjál, nem tudta eldönteni, hogy a tanítványa alszik e vagy bőg. xD Utána tartotta tovább az órát. xD

2020. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

8, 9, nem sértésnek szántam, csak pont egymás alatt volt a két válasz, hogy

1. nem vették észre az osztálytársamat, ahogy sír

2. nem vettek észre, ahogy sírtam órán


hogy kicsit olyan volt, mintha egy gyerek mesélt volna az osztálytársáról, aztán a következőben megjelent az osztálytársa, akiről mesélt.


Egy percoig se gondolam hogy picsogtok vagy ugyanaz a kommentelő írt csak más profilból, egyszerűen csak vicces volt, hogy mesélsz valakiről aztán megjelenik valaki, aki elmeséli ugyanazt magáról, mintha osztálytársak lennétek, akik rábukkantak egymásra ma a Gyakorin, innen jött az, amit írtam.


Nem akartalak megsérteni a kommentemmel és ezúton szeretnék bocsánatot kérni, hogy félreérthető voltam!


További szép estét kívánok és nyuodalmas jövőhetet!

2020. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában nem tudom mennyire, nálunk nem volt jellemző, de a gyerekem általános iskolájában teljesen normális, megszokott az ölelés. Jellemzően mondjuk inkább a gyerekek mennek oda a tanítónénikhez és ölelik meg, de ha mondjuk sír egy gyerek szerintem teljesen normális és életszerű, hogy megöleli, megsimogatja, vigasztalja. Ezen a jelenlegi pandémia nem változtat.
2020. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!