Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mikor kell távoktatásra...

Mikor kell távoktatásra váltania egy gimnáziumnak?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam, hogy ha találnak fertőzöttet, akkor kell egy vagy két hétre, nem tudom pontosan. Viszont nálunk már találtak két fertőzött diákot, és csak egy osztályt küldtek haza egy(talán két) hétre.



Akkor ez hogy működik tulajdonképpen?



2020. szept. 24. 07:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
51%
Jól teszik a tanárok, hogy nem engedik ki a gyerekeket a budiba! A tanórán nincs helye ennek, erre való a szünet. Ha egy gyerek 45 percig nem tudja visszatartani a vizeletét, akkor nem szobatiszta, ennél fogva nem iskolaérett, tehát nem is lenne helye az iskolában. Ennyike.
2020. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
47%

Ennyike? Annyika?


Aztán csodálkoznak, miért van ennyi motiválatlan diák.


Meg, hogy miért életképtelenek a fiatal felnőttek.


Az se kérdéses már, hogy egy egyszerű összeadás meg szorzás miért fog ki az embereken.


A gyerek ne járjon budiba, mert csak. Miért? Ki tudja. Ne járjon és kész meg egyen szünetben, ha belefér az idejébe, inni se igyon 45 percig és csendben halgassa a tanárt.


Na? Hallod? Igen, épp a munkalerülők dalolásznak a kocsmában, mert nem voltak sohasem motiváltak, miért a melóban lennének azok?


Ennyike...

2020. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Gyerekek, hagyjuk már ezt a pisi, kaki, kaja témát, mert nem ez volt a kérdés. :)
2020. szept. 25. 06:34
 14/35 anonim ***** válasza:
31%

Pedig igenis ez a legégetőbb probléma, amikor a basáskodó tanár a "pisi, kaki, kaja" tilalommal eléri, hogy a gyerekek inkább otthon maradjanak.


Ez itt a fő probléma.


Ez ez ez és semmi több.


Van még kérdésed?


Jól gondoltam.

2020. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Én arra a szabályozásra vagyok kíváncsi, hogy mikor kell zárnia a sulinak. Az tök egyértelmű, hogy sokan inkább otthon maradnának néhány karót nyelt tanár miatt, de nem ez a kérdés most.
2020. szept. 25. 12:59
 16/35 anonim ***** válasza:
34%

Akkor, amikor a diák bepisil óra alatt, mert a tanár nem hajlandó kiengedni... Akkor látják maid, hogy a jelenléti oktatásnem működik.


Ez van és kész.


Szerintem hagyd a nagyokat beszélgetni és menj tanulni.


Halkan megjegyzem, holnap nincs tanítás, be ne menj!

2020. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem szeretnének a gyerekek iskolába járni, mert nincs pisi-kaki-wc?

Ezt most hallom először.

2020. szept. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
15%

Most hallid először, mert eddigátélted és nem is tudatosult benned, hogy az igazi indok, amiért utálod az iskolát az, hogy a tanár zsarnokoskodik, ez és semmi több. Neki nem számít, hogy negszégyenülsz vagy szenvedsz, csak üldd végig az óráját.


Ismertem tanárt, aki ilyenkor, miután nem engedte wcre menni a diákját, a vízről beszélt a diákjábak vagy vizes palackot rázott poénból, de valljuk be, ez nem poénos a diáknak...


Na, ennyike annyika, mennyike is a gyerek kedve, miután jól megkínozták az evés, ivásmegvinással és a pulzáló hólyagján se könnyíthetett.


Ezek az alap problémái annak, amit úgy hívunk, iskolaundor.

2020. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
28%
Illetve, kérdező, őszintén remélem, hogy nem mentél ma be az iskolába!
2020. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
70%

Úristen! Pisin, kakin, fánkon kiakadó kérdező! Te magadnál vagy? Ma mennem kell egy 1.5 órás útra....nem tudom, hogy hogyan fogom kibírni. Jah és gyerek is lesz velem. Életre szóló traumát fog szerezni?

Az órán üljön a fenekén és tanuljon. A tanóra erre való. Nem a mosdóba járkáláaról és a zsömle megnyamikázásáról. Ez nem zsarnokoskodás. Ez csak részedrol hiszteria, hogy legyen mibe belekötnöd.

2020. okt. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!