Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mikor kell távoktatásra...

Mikor kell távoktatásra váltania egy gimnáziumnak?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam, hogy ha találnak fertőzöttet, akkor kell egy vagy két hétre, nem tudom pontosan. Viszont nálunk már találtak két fertőzött diákot, és csak egy osztályt küldtek haza egy(talán két) hétre.



Akkor ez hogy működik tulajdonképpen?



2020. szept. 24. 07:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

Na, látszik, hogy nem bírsz magaddal, muszáj írnod ide, a leckéd helyett, de mindegy akkor azt mond el, a wc miétt mellékhelyiség, ha alapvető szükségek kielégítésére szolgál és nélküle súlyos fizikai és mentális károkat szenvednénk?


Na, ezzel ellesz a gyerek, amíg beszélgetünk.

2020. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Ember, ha ennyire rá vagy izgulva erre a kakálás pisálás témára, akkor miért nem tudsz indítani neki egy kérdést? Nem itt kéne offolni.
2020. okt. 7. 15:53
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
Már indítottam kérdést és ezt nem offolom, mivel a kérdésedre adok választ, csak túl fiatal vagy, hogy megértsd.
2020. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel nem a kérdésre adsz választ. A kérdés az, hogy a gimiben mikor lesz online oktatás. A valasz pedig arról szól, hogy az iskolaban tanórán nem lehet pisilni.
2020. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
34, nem egészen ezt jelenti a válasz, amit adok.
2020. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!