Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most ez tényleg ekkora baj?...

Most ez tényleg ekkora baj? Beszoltam a tanaromnak.

Figyelt kérdés

Utalom az egyik tanaromat mert egy megjatszos majom, az osztaly előtt jopofizik, a hatam mogott meg kibeszel mas tanaroknak ES NEHA DIAKOKNAK. Es ma a suli elott talalkoztam vele es koszontem neki hogy Jo napot!*rám néz * Termeszetesen cseszett visszakoszonni ugytett mintha nem hallana, ezert azt mondtam "bekaphatja a tanarno hogy koszonni nem kepes" ha mar nem hall.

Es mint a denever kifulelte ezt 10 meterrol visszafordult es mondta elmondja holnap az igazgatonak hogy milyen tragarul viselkedtem vele, meg mit kepzelek.

Nem erzem magam akkora trogernak, annak kéne?

(nem vagyok alapbol egy rossz ember, de jol esik megszolni azt aki azt hiszi nem merik)



2020. okt. 14. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Baj ., kapsz majd körmöst igazgató urtol
2020. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán a “bekaphatja” nem feltétlen volt helyénvaló, mert bár tényleg bekaphatja az ilyen, így te jössz ki rosszul a dologból. De az teljesen jogos volt, hogy beszóltál, fordított esetben ő már az igazgatónál hőzöngene, hogy mi az, hogy nem köszönsz.
2020. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Játszd csak el a főnököddel 5-10 év múlva ugyanezt, majd meglátod."

Keres egy új munkahelyet? és? Mindenkinek "tiszte" bekapni a főnök farkincáját? Mindenki tűrje el hogy sz*rba se nézik? Az ilyen hülyéket fogják kihasználni, akik írkálják utána gyakorira, hogy rabszolgák, meg hogy utálják a melót.

2020. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!