Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A sok egyetemistának honnan...

A sok egyetemistának honnan van annyi pénze bulizásra, alkoholra?

Figyelt kérdés

Én vásárlásnál is figyelek, hogy mindenből a leg olcsóbbat meg az akciósat vegyem, a csoporttársaim meg elisznak mindent...

Csak vizet iszok, néhanapján ha megkívánom, kiadok 95 forintot egy Drinky kólára



2020. okt. 14. 20:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem tudom.... annyira nem volt régen, mikor egyetemista voltam, hót csórók voltunk, de az egyetemi bulik ingyen voltak, és soha nem a szórakozóhelyeken ittunk, hanem megvettük előtte és alapoztunk. A bulikban meg már csak szintentartó felesezés volt, vagy ha az nem, akkor elrejtettük egy bokorba vagy elástuk a piát és kijártunk inni xd minden kreativitás kérdése.


Normális felnőttek lettünk és nem szégyellem magam emiatt, úgyhogy aki itt erkölcsrendészetet játszik, az lapozhat tovább.

2020. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
63%

Na most komolyan az a baj, hogy az egyetemisták néha jól érzik magukat? Sajnáljátok tőlük, hogy havonta 2x vesznek fejenként egy 300 ftos sört, és kiülnek a Deákra dumcsizni? Aztamindenit... A mai nagy öregek fiatalon nem ültek be minden este kocsmába lerészegedni? Az nem volt gáz?


Az egyetemisták legalább tesznek azért, hogy ne legyen rossz életük, tanulnak, és mellette néha kieresztik a gőzt.

2020. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
32%
A kifli neked száraz kenyér? vannal bajok nálad úgy érzem
2020. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:

Hát, majdnem.

Pár üres kifli egész nap, ez borzalmasan hangzik és nagyon egészségtelen

2020. okt. 14. 22:02
 25/65 anonim ***** válasza:
58%

És tényleg lepontoznak, azta xd Komolyan, nektek nem volt életetek a kora húszas éveitekben? Vagy mi a gond?


Én speciel nappali egyetem mellett, ahol 4-es feletti átlagom volt (így ösztöndíjam is volt), heti 20 órában diakmunkaztam. Egyáltalán nem volt bűntudatom amiatt, hogy fiatalként elmentem pénteken vagy szombaton szórakozni, aminek igen, ilyen életkorban része az alkohol is, nem mindig és nem törvényszerű, de sokszor kedvünk volt. A baráti társaságunkból mindenkinek meglett a diplomája, azóta van, ahol már gyerek is van és mindenkinek tisztességes munkája van. És egyetem alatt se kenyéren éltünk, pedig a családi háttér senkinel nem volt fényes. Csak éppen feltaláltuk magunkat, kihasználtuk a lehetőségeket, és eközben még jól is éreztük magunkat heti 1-2x. Lehet újra nullázni lúzerek 😂

2020. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
57%

Imádom ezt a szövegelést a mélyproliktól, akik 14 évesen elhúztak napszámosnak a fődre szilvát kaszálni, mert a habi 80.000 Ft mekkora pénz már 18 évesen... Aztán meg csodálkoznak, meg irogykednek, mert felnőttként rájöttek, hogy tanulás és önfejlesztés nélkül a havi 80.000 húsz év mülva is havi 80.000 lesz.


Ha belelátnátok a legtöbb egyetemista életébe akkor nem irigyelnétek tőlük, hogy néha jól érzik magukat. Rengetegen a pesti magas albérlerárat szülői segitség nélkül esti munkával tartják fenn a tanulás mellett.

2020. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
25%
#25 lepontoztalak, mert senkit nem érdekel az életed történeted. Kérdésre kell válaszolni, nem arra te idődben mi volt meg saját magad fényezni.
2020. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
40%

Én a prolizást imádom 😃 Ezzel mindent elmond magáról az ember.

Aki normális körülmények közt nőtt fel az soha nem prolizik. Pont azok szoktak akik valami panelrengetegből jönnek, ők így igyekeznek elhatárolódni, mint amikor a látens melegek b.ziznak 😃

2020. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 A kérdező kommentje:

#26

Hát azért ez nem igaz. Egy kőműves pl 2-3x annyit keres, mint egy építőmérnök

2020. okt. 14. 22:23
 30/65 anonim ***** válasza:
50%

27: ami azt illeti, válaszoltam a kérdésre. Dolgoztam.


Ha itt bárki többnek érzi magát attól, hogy már 18 éves korától dolgozott, lelke rajta. Sztem itt egy diplomásnak nem fog fájni, mert ellentétben veletek, mi tisztában vagyunk az értékeinkkel és nem kell állandóan bizonyítani a világ felé, hogy érünk vmit :) könnyen lehet változtatni rajta, iratkozzatok be az egyetemre ;)

2020. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!