Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A sok egyetemistának honnan...

A sok egyetemistának honnan van annyi pénze bulizásra, alkoholra?

Figyelt kérdés

Én vásárlásnál is figyelek, hogy mindenből a leg olcsóbbat meg az akciósat vegyem, a csoporttársaim meg elisznak mindent...

Csak vizet iszok, néhanapján ha megkívánom, kiadok 95 forintot egy Drinky kólára



2020. okt. 14. 20:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
56%

Te akkor vagy egyetemista, ha én a római Pápa.

Hiszen írni alig tudsz. Ha ilyen "képességekkel" valakit felvesznek egyetemre, ott már komoly bajok vannak.

Aztán egyik mondatoddal agyonütöd a másikat. Nem tudom, hogy csak egy, a kis péniszméretét így kompenzáló frusztrált butuska vagy, vagy egy közepesen tehetséges troll, de egyik esetben sem csinálod valami jól.

2020. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kaptál sok választ arra, hogy honnan van pénzük, de ahogy látom nem is erre voltál igazából kíváncsi, csak szapulni akarod őket. Ne hidd, hogy te jobb vagy náluk.
2020. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm fia több egyetemre jár, mindegyik egyetemen kap ösztöndíjat, így összesen kb. 120.000 Ft-ot!
2020. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
#63: Az ismerősöd fia valószínűleg zseni, de nem ez az átlag... :D
2020. okt. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
42%
A legtöbb egyetemista nem megy el Tiesto koncertre minden hétvégén, hanem átlagos életet él, és a haverjaival elmegy néha inni, beszélgetni, szórakozni. Be akarod állítani az egyetemistákat valami külön fajnak, pedig nem így van, a legtöbbünk nem gazdag családból jön, sokan dolgoznak nappali képzés mellett is.
2020. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!