Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A sok egyetemistának honnan...

A sok egyetemistának honnan van annyi pénze bulizásra, alkoholra?

Figyelt kérdés

Én vásárlásnál is figyelek, hogy mindenből a leg olcsóbbat meg az akciósat vegyem, a csoporttársaim meg elisznak mindent...

Csak vizet iszok, néhanapján ha megkívánom, kiadok 95 forintot egy Drinky kólára



2020. okt. 14. 20:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
50%
Mennyi megkeseredett ember a kérdezővel az élén. :D nem fogom azért szégyellni magam, mert buliztam ésszel. Attól, hogy ti ezt nem élvezitek meg nem vagytok társasági emberek, attól a bulizás NEM lesz szégyenletes tevékenység.
2020. okt. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
53%

És kérdező, a humoros emlékekért, a boldog pillanatokért megéri. Elég annyit mondanom, hogy LAJOS és mind nevetünk. Van egy csomó emlék, amit együtt megéltünk, nem csak részegen, de józanul, ezeket szívesen idézzük fel.


Nem kell milliókat elverni az este, pár ezerből meg lehet oldani és nem kell saturészegre leinni magad.


!!!


Sőt, volt buli, ahol kereken nulla ft-ot fizettem, mert nem ittam és élveztem szt is és nem próbáltak leitatni


!!!


30 vagyok, már nem járok bulizni, mert már eleget buliztam anno és nincs hozzá energiám, legutóbb a Karácsonyi céges bulin vettem részt a haverokkal és jól éreztem magam, volt ital, de mind mértékkel ittunk, szerintem én ittam egy fél pohár pezsgőt meg valami alkoholmentes italt.

2020. okt. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
75%

És a mai napig emlékszünk, hogy milyen jól éreztük magunkat a céges bulin, nem beszélünk erről folyamatosan, de néha jó visszaemlékezni rá.


Volt céges buli, ahol táncoltam egy kollégával (szintén józanul, egy pohár pezsgőt és vizet ittam) és azt is élveztem és szívesen emlékszem rá vissza és fel-fel idézzük.


Érted már? Nem arról szól egy rendezvény vagy egy buli, hogy iszol, hanem az, hogy társasággal vagy. Csak az alkohol senkit sem fog odavonzani a szórakozóhelyre, hanem a társaság.

2020. okt. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
0%
Ez a szociális fóbiás troll, aki kibukott az egyetemről és ezt a traumát azzalcprobalja oldani, hogy a diploma nem is ér olyan sokat, bezzeg a szakmunka.. A 600 ezret kereső villanyszerelő apuka lebuktatott pubika. Menj és kezeltesd inkább magad.
2020. okt. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%

Honnan van pénz?

-ösztöndíj

-szoc.tám

-Bursa

-diákhitel

-diákmeló

-beadandó készítés másoknak

-szülők

2020. okt. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:
Nekem pl már van 1.3 millió forint megtakaritásom, mert nem cseszem el a pénzt piára
2020. okt. 15. 07:48
 47/65 A kérdező kommentje:

Meg nincsenek barátaim, szóval ha akarnék sem tudnék bulizni

És nem buktam ki egyetemről

2020. okt. 15. 07:50
 48/65 anonim ***** válasza:
33%
Mesélj még :D másoknak biztos nincs egy lyukas garasuk se, mert hétvégén a barátaival vesznek közösen egy üveg italt :D elhiszem, hogy könnyebb a lelkednek, ha úgy tekintesz a szociabilis emberekre, mint alkesz, lumpen bagázs, akik nem viszik semmire, ezzel szemben a valóság az, hogy nem ezen múlik ;) sztem beszelj apuval, hogy adjon egy kis zsét, hátha akkor nem fogja nyomni annyira az agyadat, hogy csak drinky kólát (sic) tudsz venni :D
2020. okt. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
Én csak kívancsi voltam, hogy honnan van pénzük minden héten 10 ezreket elbulizni. Na meg étteremben esznek minden nap, mert főzni sem főznek. A szobatársam is minden nap úgy hoz kaját magának, én meg azt eszem csütörtökig, amit otthonról hozok.
2020. okt. 15. 08:02
 50/65 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az van, hogy egyetemistaként hiába vagy “csóró”, a szabadon elkölthető jövedelem aránya nagyobb. Legalábbis akinek a szülők ott vannak, mint hátország: gondold el, hogy kifizetik a kolit/albit, legalábbis egy részét, kap egy kis zsebpénzt tőlük, plusz dolgozik amikor akar vagy tud (közvetítők elég rugalmasak), esetleg kap ösztöndíjat is. Tehát hiába jut kevesebb jövedelemhez mint egy heti 40 órát dolgozó, de ebből arányaiban több a “zsebpénz”, mint amit kötelező kiadásra költ.

Akit nem támogatnak semennyire, az más tészta. Neki nyilván nehezebb.

2020. okt. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!