Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nettó 130-as melóért bevállaln...

Nettó 130-as melóért bevállalnátok az eddigi 2x 1 óra utazás helyett 2x 1ó 20 perc, vagyis napi 2óra 40 perces 3 átszállásos utazást? Metrófelújítás új szakasza!

Figyelt kérdés

Október 22-tól új szakaszba lép a metrófelújítás. Ez annyit tesz hogy nekem a napi utazásom a melóhelyre az eddigi napi 2x 1 óráról + 20 perccel és + 2 átszállással gyarapszik (csak egy irányban, értelemszerűen duplázandó)


Tehát summa summarum a metrófelújítás miatt napi 2 óra 40 perc lesz az utazás és napi 6 átszállás.

Mindez a 130 nettós bérért. Évek óta ennyit kapok, na de ez az utazási mizéria eljuttatott oda, hogy lehet sok az egész. Így már sok. ennyi pénzért ez sok.

Vállalnátok?


2020. okt. 17. 08:14
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Ezeket az "ennyiért fel se kelek" na ezt valahogy képtelen vagyok komolyan venni.


A környezetem március óta tele van olyan emberekkel akik per pill annak is örülnének ha állásuk lenne.

2020. okt. 17. 08:39
 12/30 anonim ***** válasza:
95%
#11: a 10-es vagyok, végzős levelezős egyetemista, februárban lesz csak diplomám, de így is a dupláját kapom kézhez Békés megyében, ahol nem igazán fizetik agyon az embereket.
2020. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

"februárban lesz csak diplomám,"


Na de milyen diploma ez a fő kérdés... mert az én diplomáim(kettő is) jó 10 éve a kezemben vannak, de annak is örülhetek ha egyáltalán elhelyezkedek velük szakterületen. Mert oké a teszkó tárt karokkal vár dobozt pakolni de oda meg én nem megyek. Ha meg szakterületi állás kell ezekkel a diplomákkal-háááááát....

2020. okt. 17. 08:47
 14/30 anonim ***** válasza:
94%

#13 Akkor voltál hülye mikor elvégezted.

Helyedben csinálnék egy szakmát aztán dolgoznék normális bérért.

2020. okt. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

"Helyedben csinálnék egy szakmát aztán dolgoznék normális bérért."


Hát az egy min. 2 éves történet lenne. Mennyi idő is egy szakma amit ér is valamit? emelt OKJ 2 éves. Na meg amíg én tanfolyamon vagyok miből élek? Ha meg dolgozom hogy járok tanfolyamra? mert az ilyen hétvégi csodatanfolyamok az mese habbal. Az nem szakma az egy kamu.

2020. okt. 17. 08:53
 16/30 anonim ***** válasza:

#13: gépészmérnöki. És ezt is keveslem, de ez Békés megye.

Akkor tanulj valamit, ami piacképes! Nem feltétlenül egyetemen. Egy jó ács, burkoló, vízvezetékszerelő egész szép összeget keres havonta. És több ilyen szakma is van.

2020. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

"A környezetem március óta tele van olyan emberekkel akik per pill annak is örülnének ha állásuk lenne."


Akik a kérdezőhöz hasonlóan rangon alulinak tartják, hogy többet fizető, de alantasabb munkával bepiszkolják a kezüket. Nyilván van válság, de nem minden ágazatot érint. Állandóan tele van minden hirdetésekkel.

2020. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

#15: Én levelező, munka mellett járok egyetemre.

Igen, nem egy-két hónapos történet, de hosszú távon kifizetődő.

2020. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

"Igen, nem egy-két hónapos történet, de hosszú távon kifizetődő."


Egy valamirevaló Bsc az 6 félév. Egy Msc (már ha an beugró BSc) 4 félév. Ha nincs csúszás. Ha van, akkor több.

Egy Bsc + Msc páros ami már ér is valamit 5 év. Alsó hangon.


Na most ezt bevállalni lehet megéri, csak épp miből és mikor.

2020. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Ne csináld már. Ha a 2 bölcsész diplomád mellett tudsz használhatóan legalább angolul, akkor az SSC-k tárt karokkal várnak egyből ennek a duplájáért. Ha pedig a metrófelújítás újabb szakasza a para, az azt jelenti, hogy észak-dél vagy dél-észak irányban átmész a belvároson, SSC-k viszont a Belvárosban, Ferencvárosban, Angyalföldön, Újbudán és Óbudán is vannak.


Mégis mit dolgozol ilyen kevésért Budapesten? 130 nettó az erősen állami szféra szagú. Soha nem mondok olyat, hogy ennyiért nem is kelnék fel, mert nyilván ha nem lenne más, én is vállalnám, de egy ekkora nagyvárosban bőven van más még egy teljesen képzetlennek is, neked meg 2 diplomád van.

2020. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!