Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nettó 130-as melóért bevállaln...

Nettó 130-as melóért bevállalnátok az eddigi 2x 1 óra utazás helyett 2x 1ó 20 perc, vagyis napi 2óra 40 perces 3 átszállásos utazást? Metrófelújítás új szakasza!

Figyelt kérdés

Október 22-tól új szakaszba lép a metrófelújítás. Ez annyit tesz hogy nekem a napi utazásom a melóhelyre az eddigi napi 2x 1 óráról + 20 perccel és + 2 átszállással gyarapszik (csak egy irányban, értelemszerűen duplázandó)


Tehát summa summarum a metrófelújítás miatt napi 2 óra 40 perc lesz az utazás és napi 6 átszállás.

Mindez a 130 nettós bérért. Évek óta ennyit kapok, na de ez az utazási mizéria eljuttatott oda, hogy lehet sok az egész. Így már sok. ennyi pénzért ez sok.

Vállalnátok?


2020. okt. 17. 08:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Kérdezö: Ha NEKED elég, hogy ülsz egy pocsolyában, akkor nincs miröl beszélni, teljesen mindegy, hogy egy órát vagy másfelet utazol, úgysem érdekel semmi, csak elvagy, mint a tök.

Öszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy van ENNYIRE IGÉNYTELEN valaki, de ha neked jó a dagonyázás, akkor örülj neki, hogy ennnyivel is kevesebb idöt kell eltöltened valamivel, ülni bárhol lehet.

2020. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
91%

19:

Pl. a kérdező 10 éve vegetál éhbérért dolgozva. Úgy még diákhitellel is megéri az a 6-7 félév.

2020. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

" 130 nettó az erősen állami szféra szagú. "



Nem feltétlen, volt asszonypajtásom egy mezei káefténél dolgozott valami 120-ért irodai munkakörben Pesten.

A káefté vezetője 20 misis kocsival járkált, horvátoknál nyaraló stb, a melósainak meg dobálta a minimálbért.

2020. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy ennyi embernek csak a pénz számít... Én is bölcsészként végeztem, én is keveset keresek, de boldog vagyok és örülök neki, hogy találtam a végzettségemhez passzoló munkát és azzal foglalkozhatok, ami igazán érdekel. Soha nem mennék el árufeltöltőnek vagy szakmát tanulni, és nem azért, mert piszkos a munka... hanem nekem nem ér annyit a pénz, hogy elcsesszem az életemet. Ha mondjuk villanyszerelő szerettem volna lenni, akkor villanyszerelőnek tanultam volna, de ez nem így volt és nem is változott... ez a pénztől teljesen független.
2020. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

23:

De az ilyen emberek miért nem mennek el egy multihoz? Esetleg nem azért nem, mert nulla nyelvtudás, semmi diploma, egy szimpla érettségi, és a gyári munka fárasztó lenne, ezért mentek egy sufnicéghez adminisztratív munkakörbe? Mert Pesten más okot nem tudok találni.

2020. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

24:

A kérdezőt zavarja, hogy keveset keres.

2020. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
54%

"De az ilyen emberek miért nem mennek el egy multihoz? Esetleg nem azért nem, mert nulla nyelvtudás, semmi diploma, egy szimpla érettségi, "


Asszonypajtásom diplomás ember. Azért nem ment el multihoz mert nem kívánt reggel 8tól este 8ig benn szopni valahol. Kis káefté szolid 8-16-ig, pénteken már egykor húzás... ezért nem ment el.

2020. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
25-ös felhívnám a figyelmed arra, hogy a kérdés a “Tanárok, iskolatársak” kategóriában van...
2020. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak pénzről szól az élet apukáim. Lehet, hogy jobb ellenni kevésért egy békés, emberi helyen, mint kétszer annyiért ugrálni "emberi patkányok" között.


Kérdező, nem lehetne szerezni egy rollert, aztán átgurulni vele másik végállomáshoz / villamoshoz / MÁV-hoz / mittudom én, ahol nincs cirkusz, és nem tart az utazás annyi ideig? Annyi minden útvonal létezik...

2020. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

18:

Felhívnám a figyelmed, hogy amire reagáltam, az irodai versenyszférás munka volt. De ahhoz el is kellett volna olvasni.

2020. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!