Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van minden tanár megbolo...

Miért van minden tanár megbolondulva digitális oktatásban?

Figyelt kérdés

Szörnyű ami van. Minden tanár bekattant. Mi bajuk?


Normális tanrendben, amikor nappalisként bejárunk a suliba mindenki rendes, nyugodt, értelmesen viselkedik.


De digitális oktatásra dőlt borult az egész. Mi diákok nem változtunk, csak a tanárok lettek ilyen furák.


A tanárok számára az órarend megszűnt. Az idő mérése megszűnt. A digitális tudatlanságról nem is beszélve.


Ma csak 2 tanárom kiabált velünk teamsen, hogy akkor van óra amikor ő akarja. Ezt azért mondta, mert mi megemlítettük, hogy egyszerűbb órarend szerint megtartani. Jogosan. Amúgy meg így kötelező nekik is, hogy órarend szerint vannak a digitális órák.


10-20 percekkel később kezdik az órát, és van, hogy 60-75 perces órákat tartanak.

Hogy miért? f*szsetudja. Bolondok.


Mondják, hogy akkor van vége, amikor ők mondják. És még nekik áll feljebb. 45 perc tán akár akarja akár nem, VÉGE az órának.


Miért nem lehet időben megnyomni egyetlen egy gombot? Most komolyan. pontban 8-kor rányom arra az egy kis f*szomnyi start-meeting ikonra.


a legrosszabb az az volt, amikor 3 órán voltam. Azért, mert nem volt hajlandó a 2. órában tartani a 2. órát a német tanár, ezért elkezdte 8:30-kor. aztán a szünet közepén elkezdődött a 3. is.


Ma nincsenek óráink, ezért tudok írni, de egy átlagos napon délután 3-ig nem tudok enni, inni pisilni kakilni.


2020. dec. 1. 09:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

#6 Persze, nem te tehetsz a fizetésükről. Ők se, nyilván nem ezért mentek tanárnak.

Ezek folyamatok.. aki húsz éve tanít, vagy elkezdett, folyamatosan bagót se kap a munkájáért, előbb utóbb eltörik benne valami. És ez nem tudatos, egyszerűen egy hárpia lesz, mert szétfrusztrálja addigra az egész. Erre így tekints, talán így könnyebb megérteni.

2020. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%

#10 Hiszti? Lehet tanulni, csak ha igénytelen és idegbeteg módra zajlik az oktatás, akkor hadd engedje már meg magának, hogy zavarja. :)) Tanulnia MUSZÁJ, és ehhez megérdemli mindenki a normális bánásmódot és körülményeket.

Nézz szét kicsit nyugaton..

2020. dec. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
10: ja, egyből minden hiszti amit a diák mond. Tudod nem kell mindent elfogadni amit a pofád elé nyomnak. Megnézném te mit tennél amikor reggel 8:30-kor a 3. órádba csatlakozol be plusz még a hajnalban feladott beadandódat csinálod 10-re.
2020. dec. 1. 10:47
 14/27 A kérdező kommentje:
12: első ember vagy aki támogat ilyen téren és nem mondja, hogy ez mind csak hiszti.
2020. dec. 1. 10:47
 15/27 A kérdező kommentje:
12: Ők azok az emberek akik szerint amit a másik csinál az semmi, többet kéne kapálni, és dógozni, nem viszapofázni. De amikor meg őt fogja meg a rendőr, emrt túlzott szabadságot élvez még ő sír :D
2020. dec. 1. 10:48
 16/27 anonim ***** válasza:
73%

Hidd el, nagyon sok olyan ember van még, aki így gondolja, csak többségében ide se azok jönnek. :)

Nyugodtan állj ki magadért ha valami zavar, és pont ez az, amire nem tanítanak meg ott sosem. Mondd el ha valami nem megfelelő, de legyél kedves és ne legyőzni akard a másikat hanem jobb belátásra bírni.

Komolyan mondom, én annyira bánom, hogy nem álltam ki magamért több helyzetben, de amikor megtettem, arra irgalmatlan büszke vagyok.

2020. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk az egyetemen tök rendesen betartják az órák időtartamát. Az ottani rendszer eleve ki is dob minket az óráról egy bizonyos idő után, vagyis nem lehet túltolni akármeddig. Ha meg máskor akarnak a tanárok órát tartani, azt külön meg szoktuk beszélni. De mi már bőven felnőttek vagyunk, szóval "egyenrangúak" vagyunk a tanárokkal, úgy is bánnak velünk. Az viszont nagyon szomorú, hogy a fiatalok ilyen példát látnak a tanáraiktól, mint amiket írsz.
2020. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Az igazgatónak kell vergődni, de nem egyenként hanem osztály szintén. A másik hogy egy tanárnak másoknak is tart órát azt az, osztályt nem zavarja, hogy késik? Össze kell fogni és úgy jelezni a dolgot.
2020. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
45%
Tanárnak csak az megy aki máshova nem jó. Értelmi szintjük alacsony, így ne várd hogy normális keretek között leadjanak egy digitális órát. Mikor 1990-ben diák voltam nekem is debil tanáraim voltak.
2020. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

18: hát igen. mi is, és mások is elszenvedői vagyunk a késésnek IS!

Van, hogy 2. órát 12-kor kezdi el. Mert épp úgy akarja.

2020. dec. 1. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!