Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rettentően igazságtalan...

Rettentően igazságtalan tanárra hogyan lehet hatni?

Figyelt kérdés

Kémián 3-mas csoportokban kell ppt előadást készíteni egész évben, arra kapunk jegyet. Névsor szerint mennek a csapatok. első három ember, utána második 3 ember.

4 nap alatt a csapatommal össze is dobtunk egy 45 diás prezit, én összesen 13 órát dolgoztam rajta. a 4 nap alatt. infót gyűjtöttem, összeállítottam. az informatikai háttérről nem is beszélve (ppt beállításai)


A mai napon nem ismerte fel a mikrofonomat a teams, akárhogy próbálkoztam, olyan volt, mintha nem lenne bedugva. Ezt meg is írtam a tanárnőnek, hogy egyszerűen tehetetlen vagyok, nem tudom működésre bírni.


És mit csinál? Csak annak a két főnek ad jegyet akik tudtak beszélni a csapatból. Az, hogy 1 fő közülünk konkrétan nem csinált semmit, csak felolvasta az általam összerakott szöveget az nem érdekli. Az se, hogy a munka 80%-át én csináltam.


Utólag is írtam neki, hogy számítottam volna a támogatására, majd legközelebb a csapat többi tagjára bízom a ppt öszeállítását, ha ennyit sem ér a munkám. Leírtam neki azt is, hogy ez nagyon nem esett jól az, hogy egy tőlem teljesen független probléma miatt nem tudtam felolvasni a durván egy hét alatt elkészült projektemet és emiatt nem kaphattam rá osztályzatot. Egy rossz szót nem mondtam a tanárnőről, csak leírtam, hogy ha tényleg azt értékeli, hogy felolvassuk a szöveget, akkor ennyi erővel egy percet sem fogok rá szánni, csak a végén felolvasom más munkáját.

És még neki állt feljebb. (Ráadásul úgy, hogy nem én tehetek a problémáról)


Tudtommal arra kapunk jegyet, hogy összeállítottunk egy ppt-t.


2021. jan. 6. 10:39
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
20: Leadtam a munkámat, még mindig várom rá az osztályzatot. :)
2021. jan. 6. 12:48
 22/34 anonim ***** válasza:
4%
Ilyen hangnemet nem tudom hogy engedhettél meg egy tanárral szemben. Nem a haveroddal beszéltél, hogy jössz te ahhoz, hogy zsarolni akarod?
2021. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Az ne érdekeljen senkit, hogy tegnap működött a mikrofonom. meg azelőtt. Meg úgy két hónapja is. Sőt, 5 prezit előadtam már itthonról.


22: Először emberelje meg magát a tanár aztán majd én is megtisztelem.

2021. jan. 6. 13:13
 24/34 A kérdező kommentje:

20: MIlyen feleletről beszélsz? Hol olxastál te feleletről?

Elpanaszoltam anyámnak, aki apámmal pár perce megregulázta a tanárt, aki visszavonta az ötöst attól aki semmit nem csinált, és beírta nekem. Sőt még elnézést is kért.


Ezek mellett elküldtem neki, hogy meddig kérleltem chatben a többi két embert, hogy csináljanak valamit.

2021. jan. 6. 13:15
 25/34 A kérdező kommentje:
Megint egy olyan tanár, aki visszaél a hatalmával. Nem igaz, hogy mindenhez kell a szülő. ugyanazt mondták el, amit én és jé, máris észreveszi magát.
2021. jan. 6. 13:17
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

Szépen kerekedik a sztori, most már csicskáztatjátok is a tanárt.

Már visszavonták mástól és beírták neked. :D

Kártérítés lesz? Antiszemitizmus növekszik?

2021. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

26: Máskor megtanulja, hogy ilyet nem szabad. :)

Nem vonta vissza. átjavította egyesre pontosabban. Ugyanis semmit nem csinált.

Felolvasni meg én is fel tudom. Hozzátenném, hogy én is ezt csináltam volna, miután előző este elküldtük a tanárnak.


Igen jó móka a diákkal szórakozni.

2021. jan. 6. 13:20
 28/34 A kérdező kommentje:

Azért egy kicsit érdekes, hogy ha a diák kiáll megáért akkor azt hogy meri tenni, de viszont amikor a szülők mondják egy az egyben ugyanazt akkor meg rájön, hogy mit csinál.

Nem fura ez?


Szépen szóltam neki. Szépen kértem meg, hogy változtasson a dolgokon, mert nincs ez így rendben. De nem, nem érdekelte.

2021. jan. 6. 13:23
 29/34 anonim ***** válasza:
24%

És ő pontosan tudta, hogy semmit se csinált, bemondásra.

Szóval tanci kiosztotta az ötöst Baló Kálmánnak, majd Horváth Béla apukája felhívta, hogy az ő fiacskája csinált mindent és a másik semmit, ettől Gizi néni beijedt és átírta Kálmán ötösét egyesre, majd Bélus megkapta a megérdemelt ötöst helyette, a bocsánatkérés mellé.

Ennyi mentális problémára már külön szakember kell. :D

2021. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
29: épp csak idetévelyedtél, és leírtál valami f*szságot. Olvass el mindent kérlek.
2021. jan. 6. 13:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!