Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket mivel cikiztek általán...

Titeket mivel cikiztek általános suliban? Mit tettetek ellene? Mellétek állt valaki aki megvédett?

Figyelt kérdés
Engem azért mert vékony, alacsony és kisfiús.

2021. febr. 21. 18:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Kövérség, visszahúzódóság. Emellett mivel sosem láttak lánnyal (igen, általános suliban) biztos csak meleg lehetek. Emellett életképtelenségem, burokban neveltségem és az életről tudatlanságom miatt.
2021. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az mennyire durva, hogy már általános iskolában leb-ziznak, leleszbiznek, mert nem pasizol--csajozol.
2021. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

12


Igen ez elég gáz.

Manapság meg már divatt is lett.

2021. febr. 22. 07:05
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondjátok komolyan, hogy most már azért is csesztetik egymást, mert általánosban nem csajozik-pasizik egy gyerek??? Te jó ég...na, még ez hiányzott volt nekem a soványságom meg a kapa fogaim mellé...


Ami miatt még szekáltak általános alsóban, az az, hogy balkezes vagyok. Emiatt nem úgy csúfoltak, mint a gebeség miatt, de pl. technika órán senki sem akart velem párban lenni, mert a tanárnő nem találta értékelhetőnek a munkáimat, mondván, még az eszközöket sem tudom használni. És persze, adta a többiek alá a lovat, azzal, hogy órán külön ültetett egy padban, és nekem csak "figyelnem" kellett... Aztán meg nagy jóindulatúan adott egy kegyelem kettest félévkor meg év végén.

Való igaz, hogy semmi sem esett kézre, és kicsit több időbe telt megtanulni a jobb kezes eszközöket használni, de sikerült belém verni, hogy semmihez sem vagyok elég ügyes.

Otthon más volt, mert a család egyik fele balos, a másik jobbos, otthon nem volt idegen ez a felállás, később, gimiben sem volt ebből soha probléma, de általánosban nagyon sokszor kínlódtam gyomorgörccsel emiatt.

Szóval, a pedagógia címeres tagjairól nekem is megvan a véleményem, főleg ha a gyerek szekálásáról van szó.

2021. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Meg ilyen zeknika tanart.😈

A mienk fain volt mindenkivel.

2021. febr. 22. 10:56
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

A pedagógusok egy nagy nullák ilyen helyzetekben. Az én ofőm csak nem csinált sz@rt se, amikor bántottak, és az én szüleimnek panaszkodott, hogy nem vagyok elég nyitott az osztálytársaim felé.

Ezeknek nem tanítják egyetemen, hogy hogyan kell kezelni egy ilyen helyzetet? Vagy miért ilyen ostoba a legtöbb? Meg volt, hogy elsírtam magam tesi órán és a f@sz tanár, annyit mondott, hogy hát most minek sírok, ezért nem kell sírni, de a kis bunkóhoz hozzá se szólt, aki szemét volt velem, még én legyek a hibás a végén...

2021. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

A tesi tanárok majdnem mindenhol bunkok.

Tisztelet a.kivetelnek.

2021. febr. 22. 11:40
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Csendes, visszahúzódó, lassan érő típus, aki 12 évesen képregényeket és mesekönyveket olvasott. Ez valamiért ciki volt, hát állandóan szekáltak azok a lányok, akik szerint 12 évesen sminkelni, inni, bulizni kell. Lelöktek a lépcsőn, kidobták a táskám a másodikről, beleborították a kukába, összetépték a képregényemet, eldugták a ruhámat, amikor tesink volt meg ilyenek. Senki sem védett meg, a tanárok meg nagy ívben tojta arra, mi folyik a szemük előtt, főleg, mert az egyik szekálóm orvosgyerek, a másik meg az osztály legjobb tanulója volt.
2021. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

18#

Pedig a lnyoknal.ez nalunk nem volt divatt.

2021. febr. 24. 12:28
 20/24 anonim ***** válasza:
Mi nem volt divat? A smink vagy a képregény?
2021. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!