Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket mivel cikiztek általán...

Titeket mivel cikiztek általános suliban? Mit tettetek ellene? Mellétek állt valaki aki megvédett?

Figyelt kérdés
Engem azért mert vékony, alacsony és kisfiús.

2021. febr. 21. 18:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

20#

Az hogy a csajok egymast b@sztassak

2021. febr. 24. 16:39
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is inkább a lányok voltak kegyetlenebbek. Nem mellesleg a sunyibbak is, mert a fiúk elverték egymást a tanár szeme láttára is (persze nem azt akarom mondani, hogy ez elfogadható), míg az “aranyos, jólelkű” kislányok előttük tették az agyukat, a hátuk mögött meg terrorizáltak mindenkit, aki nem tetszett nekik...
2021. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor te szerencsés vagy, nálunk sokat számított, ha valakinek volt idősebb lánytestvére, mert úgy érezte, fel van hatalmazva szekálni azokat, akik még mertek gyerekek maradni. Főleg, ha már az idősebb lánytestvér is az iskola ringyója volt. És pont úgy, ahogy a 22-es írja.
2021. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Egyébként én fiú vagyok.

De a lányok véleménye is érdekel.

2021. febr. 25. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!