Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért végzés előtt másfél...

Miért végzés előtt másfél hónappal akarják egyes tanárok megnevelni a diákokat (középiskola)? Nem elkéstek ezzel egy csöppet?

Figyelt kérdés

A végzősök eléggé hézagosan járnak online órára és finoman fogalmaztam. A 30 főből ha 10en vannak már csúcsforgalom van, van hogy 2-3 ember van de olyan is van hogy nulla ember.


És egyes tanárok nagyon pattognak hogy ez tarthatatlan meg ez lesz meg az lesz( semmi se lesz...)

De nem értem alapvetően az egészet. A végzősök 4 éve oda járnak. Volt 4 évük „megnevelni“ őket.

Nem sikerült. Gondolják hogy végzés előtt pár héttel majd sikerül ami 4 évig nem ment?


2021. márc. 9. 09:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"aki nem jár be minden sz@r órára,"


na de itt nem csak a szar órákra nem járnak be hanem semmire se.

mert ilyen hulladékra mint hittan oké hogy nem megy be, de matek angolra se?

2021. márc. 9. 13:42
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tanár vagyok. Nálunk csak néhány (értsd 6-8) végzős van, aki rendszeresen nem jár órákra (bele ne köss, 100+ a végzős diákjaink száma). Ebből 2 sajnos árva, nekik dolgozniuk kell, eddig suli mellett tolták, de nyilván így most könnyebb nekik. Egyet pedig már kirúgtunk, mert meg lett a 30 igazolatlanja. Tehát te dolgozol gyökér iskolában, és kérlek ne általánosíts! Ja, és nem én (mint tanár) nevelem a gyereket, nevelje a szülő. Én pedagógiai munkát teszek bele, aminek természetesen része a nevelés is, de az iskolába járásra szoktatás pont nem tartozik bele.

U.i.: Remélem nem engednek gyerek közelébe, ha mégis, nem csodálom, hogy így bánnak veled az alapítványi suliban, mint amiket itt kirinyálsz.

2021. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

": Remélem nem engednek gyerek közelébe"


20 éve ott vagyok, órát tartok, érettségiztetek, naplót írok-ami kell.

2021. márc. 9. 18:56
 14/15 A kérdező kommentje:

" Egyet pedig már kirúgtunk, mert meg lett a 30 igazolatlanja."


Hát nálunk odáig el kéne előbb jutni hogy írják a hiányzásokat egyáltalán.

2021. márc. 9. 18:57
 15/15 anonim ***** válasza:

13


Na persze, tudod ki hiszi el... XD

2021. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!