Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen szakokra használják a...

Milyen szakokra használják a "büfészak" kifejezést?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy tanári diplomával is lehet keresni 140 ezret, ezek alapján akkor a tanári is büfészaknak minősül?

2021. márc. 16. 15:56
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
83%

A szakot, ahol én tanulok megjegyezni sem tudják sokszor vagy helyesen kimondani, nemhogy képben legyenek pontosan milyen képesítést ad. Nagyon kevés ember jut be és bírja végig csinálni. Én sem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz lesz. Közben én is hallgathatom az idióta megjegyzéseket olyanoktól, akiknek az érettségi is alig ment, amikor vázlatosan próbálom nekik körülírni, hogy mi is lesz a munkám, ha elvégzem.

Hm még nem olvastam el a válaszokat, de látom sok a piros kör.

2021. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
24%
Értelmes akkor lennél, ha tisztelnéd azt, aki kérdez. De te nem vagy ilyen.
2021. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
12%
De itt amúgy most nem az volt a kérdés, hogy elhelyezkedés szempontjából, meg f|kázódások; hanem hogy definíciószerűen, tényszerűen mit jelent, mire szokták használni; tehát itt most nem a szidalmazásokról, szapulásokról van szó, hanem, hogy a kérdező arra lett kíváncsi, hogy definiálja, írja neki valaki körül, hogy ez mire utalhat. Tehát alapvetően a kérdezőnek a kérdése nem irányult senki ellen, meg semmi konkrétumok ellen, hanem csak szeretett volna egy meghatározást, egy egyszerű értelmezést ehhez a szóhoz, amit hallott. Tehát azok, akik pl csak megpróbálták neki ezt meghatározni, nem biztos, hogy használják is, meg le is néznek valakit miatta. Tehát csak megpróbálták a kérdezőnek megfogalmazni, körülírni, megfoghatóbbá tenni ezt a fogalmat, elmagyarázni, hogy ő is értse, hogy ez mit takarhat.
2021. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
68%
Csak még egy tehát-ot írj baz..meg.:D
2021. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
78%
18 és 19 válaszokat érdemes elolvasni, sokat elárul a büfészakozók és nem büfészakozók közötti különbségről.
2021. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
76%

Aha, 23-as, és ezt megchallengelték, mert olyanokat is írtak, hogy büfében fognak kikötni, mert nem értenek semmihez. Majd miután megírták, hogy mennyi "büfédiplomásnak" degradált ember dolgozik jó pénzért jó pozícióban, akkor abba is belekötöttél, mert neked ez sem elég, mert mondjanak neked konkrét munkát, meg minek tanulja, ha nem azt csinálja.

Úgy érzem, neked teljesen hiába magyaráznak, te csak kötözködni akarsz.

2021. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Ott van pl Fördős Zé. Ő büfé szakon mester :)

Hozzá azért nehéz lenne felnőni bárkinek.

2021. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
40%
Aki leírta, hogy mi a definíció, az lenullázták szépen. Mert a valós kérdés nem az, hogy mi a büfé szak. Hanem az, hogy mindneki utál, ha ezt ki mered ejteni. Ez egyértelmű a válaszokból.
2021. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
14%
#23-as vagyok; én a 14.,meg a 16. vagyok még.
2021. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
78%

Én nem utálok senkit, csak egy primitív bunkónak tartom, aki felcímkéz szakokat, amelyekről semmit nem tud, és még ki is jelenti, hogy büfében fog dolgozni. Azt is megkockáztatom, hogy az ilyen egyetemet is csak kívülről látott.

Nem azzal van baj, hogy megpróbálsz definiálni valamit, hanem hogy fogalmad sincs miről beszélsz, ledegradálod mások munkáját, tanulmányait és erőfeszítéseit.

2021. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!