Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért olyan furcsa,hogyha...

Miért olyan furcsa,hogyha valaki nagyon vonzónak találja a tanárokat?

Figyelt kérdés

Vannak nők, akik a tűzoltókat,rendőröket vagy az orvosokat tartják vonzónak.

Nekem a tanárok tetszenek.

A legjobbak az igazgatók, csak sajnos nehezen megközelíthetőek,túlságosan merevek.



Én már voltam tanárral, aki engem is tanított és leszek is.Ezt nem tilthatja meg senki.Semmi nem állhat két ember kapcsolata közé.

A szüleim tudtak róla és egyáltalán nem kaptam ítélkezést,hanem csak támogatást.


17/N


2021. ápr. 6. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
17 évesen még gyerek vagy az ilyen tanár-diák kapcsolatokhoz. Fantáziálni lehet, nekem is bejön sok mindenki! Viszont ismerek, olyan lányt akinek volt ilyen kapcsolata nem sült el jól a dolog.
2021. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ki mondta, hogy ez furcsa? Ha neked ők tetszenek, és találsz is magadnak, akkor hajrá.
2021. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Jajj kerdezo, edes vagy.

Mondjuk ez a viszony ultragaz, komoly bajba is kerulhettek, ha kiderul, de nyilvan a ti dolgotok.

Egyebkent az iskola anno nalunk pasik teren eleg szar volt, nyilvan mi is “rarepultunk” a fiatal vagy idosebb, de helyes tanarbacsikra. Mondjuk csak platoi volt, tobb eszunk volt annal, minthogy probalkozzunk is, ahogy a tanaroknak is :)

2021. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
17 évessel tanárként lenni büntetőjogi kategória, hiszen felügyeletére bízott kiskorú vagy. Ahogy ezzel tisztában levő felnőttként nem megtenni a jogi lépéseket is bűnrészességnek minősül, szóval a helyedben kicsit okosabban raknék ki a netre dolgokat:)
2021. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

"Ezt nem tilthatja meg senki."

Ja, csak mondjuk, hogyha kiderül mind kettőtöket úgy fognak kibaszni abból az intézményből, mint macskát szarni. Már bocsánat, az obszcén szavakért.

Egyébként meg Kérdező, abba nem gondoltál még bele, hogy egy felnőtt, érett -gondolom, ha tanár- ember mégis mit akarhat egy 17 éves lánytól, azon kívül, szerinted? Azt ne várd, hogy feleségül vegyen.

2021. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!