Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy érjem el az osztálytársam...

Hogy érjem el az osztálytársam? Vagy most akkor inkább csináljam meg egyedül a közös feladatot?

Figyelt kérdés

Holnapra kéne közös ppt-t csinálnunk, de szerintem ő nem tud róla, mert nem volt bent azon az órán. Osztálycsoportban egy hete nem nézte az üzeneteket, lehet hogy neki is tudja, hogy velem kéne közösen csinálni. Messengeren írtam neki, de azóta se látta,nem is volt fent. Online órákon sincs sokszor mostanában, pedig tökre nem jellemző rá, hogy hiányozna, szóval szerintem valami baj van. Még Discordon is próbáltam elérni, de szerintem azóta nem használja, amióta minden tanár Meeten tart órát.

És most nem tudom elérni, telefonszámot nem tudok. Holnapi órára viszont meg kellene csinálni a közös feladatot. Nem arról van szó, megcsinálom nélküle is, akár még mondhatjuk azt is, hogy együtt csináltuk, tényleg nem gond, sokszor segítettünk egymásnak dogákban így online (főképp ő segített nekem), szóval még csak azt sem gondolnám, hogy "helyette csinálom", mert technikailag ez fordítva is megtörtént korábban. Csak ha mondjuk már neki megvan, akkor egyeztethetnénk, hogy ne ott derüljön ki, hogy külön-külön csináltunk valamit. Meg ne kezdjünk el egyszerre prezentálni két külön ppt-t. Mondjuk a téma ugyan az, szóval legalább az nem gond.


Viszont mi legyen így, hogy nem tudom elérni?


2021. ápr. 28. 08:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha tud róla a tanár, hogy nem tudtátok elérni, akkor szerintem az sem lenne baj, hogy mindketten csináltok egyet, vagy felvállalod, hogy egyedül csináltad.
2021. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!