Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért zavarja a tanárokat...

Miért zavarja a tanárokat ennyire, hogy mikor csinálom meg a feladatokat?

Figyelt kérdés

11. osztályos vagyok. Sokszor hajnalban csinálok és küldök be feladatokat (persze határidőn belül mindig). És az osztályfőnök csomószor szólt már, hogy a tanárok jelezték neki, hogy extrém időpontokban küldök be feladatokat. (hajnali 2-5 között sokszor). És ezt már annyiszor megkapom tőlük, elég idegesítő.

De ez miért baj? Nap közben folyton ott vagyok órákon, csinálom amit kell. Nem hiányzok sehonnan, feladataim is megvannak mindig, akkor miért kell folyton ezt szóvá tenniük, hogy mikor csinálom őket?


2021. ápr. 28. 10:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy azt feltételezik, hogyha éjjeli bagoly vagy, akkor nappal álmosan kb semmit sem fogsz fel a leadott tananyagból.
2021. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Én nem foglalkoznék vele. Az nem az ő dolguk, hogy te mikor küldöd be, főleg nem akkor, amikor még határidőn belül vagy. Ha esetleg az értesítés zavarja őket, akkor némítsák le a telefonjukat vagy kapcsolják a ki a wifit, de ez egyértelmű. Nem győzöm hangsúlyozni, hogy addig, amíg te a dolgodat rendszeresen megcsinálod, nincs beleszólásuk, hogy mikor.
2021. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Belém is belém szoktak kötni. Ha gmailben küldözgeted, akkor ott be lehet ídőzíteni, hogy mondjuk reggel küldje el.
2021. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem professzionális. Este 10 után üzleti életben sem küldözgetünk cuccot. Állits be időzített küldést reggel 7-re.
2021. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, hogy másnapra még átnéznék, kijavítanák, de éjszaka ők is alszanak, és másnap meg már nincs idejük óra előtt átnézni. Nem tudom, csak egy tipp.
2021. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Mert gyerek vagy, és mint látszik, nem sikerült normális napirendet sem kialakítanod 17 éves korodra sem. Gondolom az átlagnál komolyabban veszik a feladatukat és feltűnik, hogy valami nicns rendben
2021. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5

Nem hiszem, hogy ezért. Mivel minden feladatot aznap csinálok meg, hogy feladták (vagy azutáni nap hajnalban), tehát még így is sokkal előbb megkapják tőlem a feladatokat, mint a többi osztálytársamtól, akik az utolsó pillanatban csinálják őket.

2021. ápr. 28. 11:21
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarják, hogy fáradt legyél és ne értsd meg amiatt a leadott anyagot. Kialvatlanul nehéz..

Úgy pedig feleslegesen koptatja a száját a tanár

2021. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Azt nem írtad, hogy mennyi határidőt adnak, ezért írtam, hogy ez is lehet. De a többi osztálytársadra ne mutogass, hogy még később adják le. Fiatal, fejlődésben lévő szervezet vagy, ha nem a határidő a gond, akkor az állhat a háttérben, hogy megárthat az éjszakázás, fontos, hogy kipihent legyél, fáradtan nem fogsz tudni koncentrálni. Most még lehet, hogy nem érzed, és én is bagoly típus vagyok, de megérzem, ha nem pihenek eleget. Ha ezen nem akarsz most változtatni, akkor állítsd be időzítőre a feladat visszaküldését, akkor nem fogják tudni, mennyit éjszakázol.
2021. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Azért nehogy már az iskolán kívüli időt is ők akarják beosztani...ezt 28 évesen mondom. És ha ő mondjuk suli után alszik és késő este kel fel, aztán elintézi, amit mások délután, majd reggelig alszik megint? Gondolom, hogy nem ezt a helyzet, de bármi lehet. Én is járok még iskolába, tőlem is rendszeresen kapnak hajnali beadandókat, nekem pl akkor pörög a legjobban az agyam. Nem vagyunk egyformák.
2021. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!