Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért zavarja a tanárokat...

Miért zavarja a tanárokat ennyire, hogy mikor csinálom meg a feladatokat?

Figyelt kérdés

11. osztályos vagyok. Sokszor hajnalban csinálok és küldök be feladatokat (persze határidőn belül mindig). És az osztályfőnök csomószor szólt már, hogy a tanárok jelezték neki, hogy extrém időpontokban küldök be feladatokat. (hajnali 2-5 között sokszor). És ezt már annyiszor megkapom tőlük, elég idegesítő.

De ez miért baj? Nap közben folyton ott vagyok órákon, csinálom amit kell. Nem hiányzok sehonnan, feladataim is megvannak mindig, akkor miért kell folyton ezt szóvá tenniük, hogy mikor csinálom őket?


2021. ápr. 28. 10:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%

Hát, aki másnapra át akarja nézni, az olyan határidőt adjon ki, hogy megtehesse. Nem a diák dolga azon gondolkodni, hogy miért az a határidő, ami, hogy jó a tanárnak a leadás időpontja.

De nekem is volt ilyen tanárom. Napról napra volt házi, én mindig este tanultam, mert akkor voltam a leghatékonyabb, így hajnali egykor adtam le a házit, úgy hogy a tanóra előtti fél óra volt utolsó határidőnek beállítva. És belekötött, hogy ne este már. Mondom jó, reggel küldöm határidő vége előtt 1 órával. Aztán az nem jött be neki az se, és délután nyolcat adott meg csak nekem határidőnek. Én meg így lesek, hogy ha át akarja nézni óra előtt, akkor miért nem olyan határidőt ad ALAPBÓL, amivel megteheti? Miért ÉN tanáljam ki, hogy NEKI mi a jó? Ő a tanár, Ő dönt a határidőről....

Az meg a másik kedvencem, amikor vasárnap éjfél a határidő, leadom kedden hajnali kettőkor és belekötnek. Pedig ott úgyse nézné át az összeset másnapra, mert a többség a vasárnapi határidő miatt tuti nem adta le kedd hajnalig...

2021. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%
#7: Látom nem érted. Nem határidőkről írtam, hanem napirendről.
2021. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez alapján a kommented alapján szerintem te nem érthetsz pár dolgot.

Nyilvánvaló, hogy akkor nem neked válaszoltam..... :DD

2021. ápr. 28. 12:43
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyébként délután szoktam aludni 14-15-től olyan este 20-21-ig általában, aztán még általában hajnalban is 4-5-től 8-9-ig. Így teljesen jó nekem, bár már kezd visszaállni a bioritmusom, most is egész éjjel tudtam aludni.
2021. ápr. 28. 12:44
 15/17 anonim ***** válasza:
14%
De nekem válaszoltál, de látom a lepontozás megy csak szövegértelmezés helyett...
2021. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Hányas válaszoló voltál, 15-ös?
2021. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem felesleges ezt hosszabban elemezni.


Az általános iskolai és gimnáziumi tanáraim nagy része hasonló volt: versenyszférára alkalmatlan, frusztrált naplopók.


már felnőtt vagyok, és reál területen dolgozom: és hát tudnák mesélni a tanár ügyfelek szellemi szintjéről..

ezen az oldalon is legnagyobb életszerűtlen baromságot is tanároktól olvastam.


vszínűleg a tanárodnak az a problémája, h 160at keres, és tudja magáról, hogy az iskolán kívül max. árufeltöltőnek vennék fel.

2021. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!