Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Előfordult olyan, hogy valamel...

Előfordult olyan, hogy valamelyik osztálytársad bepisilt vagy bekakált az iskolában?

Figyelt kérdés
Hányadik osztályosok voltatok? Az osztály hogyan viszonyult hozzá ezután? A tanár hogyan reagált? Hány éve ennek? Hogyan gondolsz most erre vissza?

2021. júl. 22. 17:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%

Kerestem régebben a neten, hogy az, hogy valakit érdekel ez a téma (pisi-kaki), az betegség e és egy orvos írt erről egy cikket, hogy nem betegség, hanem egy egyszerű fétis és betegségnek akkor lehetne nevezni, ha valamilyen módon ártana másnak vagy magának, de a betegség neve sem az lesz, hogy felizgatja a beszarás.


Az más tészta, hogy


1. Azok, akik szerepjátékban élik ki a fétist előbb-utóbb valami fizikai eü gonddal küzdenek majd.


2. Általában erőszakosak is, nem csak nagyon bizonygatnák, amit fent is elmagyaráztam és igyekeznek elfogadtatni magukat, de próbálnának mást is errefele terelni meg néha nagyon erőszakosak is tudnak lenni. :DD


3. Nem érzik magukat egyenlőnek a társadalom többi tagjával, mert úgy érzik, ezzel rosszabbak.

2021. júl. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Osztálykiránduláson nagyon ment az a szivatás, amikor vízbe dugod a másik kezét álmában, hogy bepisiljen. Hát, így történt több is, egyszer velem is..:D de már gimisek voltunk, így a tanár nem reagált sehogy, nem volt ott hajnalban
2021. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Magamról tudok írni, én oviban bekakáltam. Ráadásul szerintem már nagycsoportos voltam.

Kint voltunk az udvaron egész délután, de nekem már közvetlenül ebéd után kakálnom kellett. Emlékszem, csak egyedül mászkáltam, és lestem, vártam, hogy mikor megyünk már be, de csak nem mentünk. Végül nem tudtam tartani, bekakáltam. Aztán nem is szóltam, csak érezte az óvónéni, mikor mentünk be. Aztán zuhannyal le lettem mosva... És kaptam valami tartalékban lévő nadrágot.

Jogosan tehetnétek fel a kérdést: miért nem kértem engedélyt bemenni a wc-re. Nos, már akkor is kissé szociális fóbiás voltam, szóval nem mertem megkérdezni, hogy bemehetek-e + féltem megmondani, hogy nem tudom, hol van a "kakilós wc" (mert előtte csak pisilni voltam mindig az oviban, és valamiért nem kapcsoltam össze, hogy a rendes wc is ugyanott van, mint a piszoárok, csak ki kell nyitni egy ajtót).

dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!