Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Általános elsőben miért nem...

Általános elsőben miért nem engedik ki wcre a gyerekeket? Miért nem értik meg, hogy van olyan gyerek akinek még kicsi a hólyagja?

Figyelt kérdés

Általános elsőben rengeteg olyan osztálytársam volt, akik voltak wcn a szünetben, de ettől függetlenül nekik

nem szóltak másról az órák utolsó 10-15 percei, csak, hogy be ne pisiljenek, mert a tanár sosem engedte ki őket, azt mondták a gyerekeknek, hogy már csak 10-15 perc van hátra, azt kibírják.


Később már megritkult ezeknek a gyerekeknek a száma, ahogy nőttünk, harmadikban már ebből nem volt gond, nem jött rá senkire a pisilhetnék óra közben.


De ha a tanár kiengedné a gyerekeket, csak később kezdemé szadizni őket, akkor legalább nem lenne ez gond azoknak, akiknek még kicsi a hólyagja.


Az oké, ha a tanár azt látja, hogy a gyerek nem ment ki a szünetben és próbálja nevelni, de őket miért kell egy kalap alá venni azokkal akik még kicsik, még nem olyan fejlettek, mint mások?


2021. júl. 30. 10:03
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
73%
Értelmeztük, leírtuk. Az már a te hibád, hogy nem tudod elfogadni. A világ nem így működik nyuszi, hogy neked nem tetszik valami és mindenkit meg akarsz győzni a baromságaidról. De sebaj. Ez a bolygó tele van olyan hülyékkel és értetlenekkel, mint te. Ezért vagy mégis elégedett ember.
2021. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
90%

Engedjétek el, ez megint a tanárkázós troll.

Biztos anno bepisilt órán, mert rendszeresen írja ki a kérdéseket az óra alatti evés/ivás és wc használatról, amik alatt aztán csak hőbörög

2021. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, te egy tudatosan értetlenkedő provokátor vagy, - több betűt nem érsz!
2021. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Na akkor várom a hasznos válaszokat a kérdésemre, aki tanárkázni jött csak ide, az átmehet egymásik kérdéshez.
2021. júl. 30. 12:35
 25/39 Micimacko67 ***** válasza:
78%

A tanárkázást pont te kezdted....

Nem baj kérdező, reménykedjünk, hogy ha majd elmúlik a hőség, te is rendbe jössz...valamennyire!

2021. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
54%
Akkor lássál tőlem neked tetsző választ, ameddig én írok. Sokáig ott ülsz a lovad mellett! :D
2021. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
67%

Nekem sem tetszik, igazából egyik osztályban sem. Megtagadni, hogy pisilj... hát nem tudom. Az én kiválasztórendszerem sem úgy működik, hogy ha iszok, akkor 45 perc múlva kell pisilni, azt mondani pedig, hogy ne igyál...


Mikor a menzeszem még nem állt be, nagyon sokat véreztem, és profi sem voltam betét elhelyezésben, és volt olyan kétszer is, hogy hiába cseréltem betétet a szünetben, átvéreztem a gatyámat.


Hogy ez mire tanít, nem tudom, mert felnőttként bármikor kimehetek mosdóba.

2021. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

A 29 kezdi kapisgálni, ahogy egy 11 körüli lánynak nem áll be a menzesze úgy egy 6 év körüli gyermeknek sincs mindig olyan méretű hólyagja, hogy ne teljen meg fél óra alatt.


Lassan kilukadunk oda ahova tartani szeretnék.


A 29 biztos nem egy diákok könnyétől elázott raffaello függő tanárka írása.


A többieknek a klaviatúrája meg remélem nem ragad attól hogy a raffaello miatt ragacsos ujjukkal írtak ide...

2021. júl. 30. 13:55
 29/39 Micimacko67 ***** válasza:
0%

Kérdező, látom már te itt mindenkitől okosabb vagy...Ezért, gondolom tudsz majd válaszolni erre az egyszerű kérdésre!


A tanárka miből tudja megállapítani, hogy az adott kisgyerek tényleg ilyen problémával küzd vagy csak simán ki akar lógni az óráról?

Várom a válaszod!

2021. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Akkor itt olvassátok el a 22. Választ. https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..
2021. júl. 30. 16:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!