Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Általános elsőben miért nem...

Általános elsőben miért nem engedik ki wcre a gyerekeket? Miért nem értik meg, hogy van olyan gyerek akinek még kicsi a hólyagja?

Figyelt kérdés

Általános elsőben rengeteg olyan osztálytársam volt, akik voltak wcn a szünetben, de ettől függetlenül nekik

nem szóltak másról az órák utolsó 10-15 percei, csak, hogy be ne pisiljenek, mert a tanár sosem engedte ki őket, azt mondták a gyerekeknek, hogy már csak 10-15 perc van hátra, azt kibírják.


Később már megritkult ezeknek a gyerekeknek a száma, ahogy nőttünk, harmadikban már ebből nem volt gond, nem jött rá senkire a pisilhetnék óra közben.


De ha a tanár kiengedné a gyerekeket, csak később kezdemé szadizni őket, akkor legalább nem lenne ez gond azoknak, akiknek még kicsi a hólyagja.


Az oké, ha a tanár azt látja, hogy a gyerek nem ment ki a szünetben és próbálja nevelni, de őket miért kell egy kalap alá venni azokkal akik még kicsik, még nem olyan fejlettek, mint mások?


2021. júl. 30. 10:03
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom egyébként, hogy a hólyag mérete változik-e az élet során, de nekem pl. akkor is többször kell pisilnem, ha - elnézést - nagyobb kaki van benn, ugye az is helyet foglal. Nálunk ötödikben volt, hogy bekakált az egyik lány, aki nem mert szólni, hogy ki akar menni. Egyszer csak azt érezte mindenki, hogy szarszag van, a lány meg sírva kiszaladt.


Egyébként sok dolog van a suliban, amire felnőttként visszanézek, és arra gondolok, hogy mégis mit tudtak volna csinálni? Átlagban vidám ember vagyok, de ha valaki felhozza a tesiórákat, abba nagyon belelovalom magam, és dühös leszek, főleg a felszerelések miatt.

2021. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
51%
Nem azért, de én általánosban is 1x nagyon max 2x voltam wc-n 1 nap. Igaz nem is ittam sokat. De azt már felnőttként figyeltem meg, egyet kiengedsz, mert látod, hogy szenved, aztán rá fél percre kitalálja egy másik meg egy harmadik is. És akkor nincs más csak a mászkálás. Nem vagyok tanár, de dolgoztam gyerekekkel. Mondjuk elsőben általában ugyanazzal vannak szinte egész nap, ha nem bír ki a gyerek 1 órát rendszeresen két WC lehetőség között akkor rákérdezhet, hogy van-e valami gond. De ezek a dolgok általában az első 2 hétben kiderülnek.
2021. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
51%

"Miért nem értik meg, hogy van olyan gyerek akinek még kicsi a hólyagja?"


De, megértik. Egy tanító ismeri az osztályát, tudja, kinek van problémája és ki az, aki csak nem fér a bőrébe. Ha rossz tanárod volt, ezt dobta a gép, ideje feldolgozni.

2021. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

35, pedig nekünk a tanár gond nélkül bent tartotta a fiút (nem én voltam), mert hogy 10-15 percet kibír a fiún meg látszott, hofy nagyon szenved, alig tudja visszatartani.


Úgy 1 év múlva ez elmúlt neki és a többi gyerek is kibírta az órát.


Nem azért múlt el a fiúnak, mert megértette, hogy nem mehet ki, mert eddig is szünetekben elment, hanem, mert nőtt és emiatt két wc lehetőség között nem jött rá a vizelési inger.

2021. júl. 30. 23:14
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Menjen ki a gyerek, van lába.
2021. júl. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

A sok vaskalapos tanárka válasza inspiráló és írtam egy dalt, remélem tetszeni fog.


Kispiricsi falu végén vaskalapos tanárka.

A táskájában van a diák vize és kajája.

Nem, nem, nem mehet, a diák a wcre.

S majd rá 20 évvel, az urológushoz megy.

2021. aug. 5. 17:09
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

#8

Aha ... legyünk jól programozott robotgépek. Hát esetleg, akinek két anyja van!

2021. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
62%

Azért nem engedik ki, mert ebben a balfasz országban nincs pedellus az iskolában, aki a kicsiket kikisérné. Nekik azért még jól jön a felügyelet, segitség. A pedag. Lehet fél, hogy elcsámborog a gyerek, stb. Meg hát be kell törni, hogy még hugyozni se merjen szerencsétlen, csak amikor engedélyt kap rá. Hányinger az egész rendszer vastagon!

Az iskola ezzel a későbbi, munkahelyi birkaéletre készít fel.Addig jó robottá kell válnod, ami teszi a dolgát, amit osztanak neki, termel és amúgy láthatatlan. Szupi, nem?

2021. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem miért kéne minden orában wc-re járni. Ugy akár a budiban is tarthatnák az orát.
2021. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!