Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért volt flegma előző héten...

Miért volt flegma előző héten pénteken és ma is?

Figyelt kérdés
Padtársam per egyik barátnőm. Ma is tök flegma volt, amikor pedig a szemére vetettem, még ő volt felháborodva. Éppen rajzolt, én mutattam neki valamit a telómon, mire egy pillantást vetett rá, aligha nézte meg, hümmögött, aztán visszafordult rajzolni. Utána, már nem rajzolt, csak a telefonján játszott valami szókeresőt, hozzászólok, erre félbehagyja a játékot és megint hümmög + bólint, aztán ismét játszik. Amikor pedig szóltam neki, hogy ne legyen már ennyire flegma, de oké, nyugodtan csinálja csak, sóhajtott egyet, még nem is reagált erre - újfent - szóban. Mikor kérdeztem, mi a baja, miért viselkedik így, mondta, hogy nincs baja. De akkor miért viselkedik így?
2021. szept. 20. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert kamasz és fáj neki a világ.
2021. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fáj neki a világ, már aligha kamasz, és nem tűnt rosszkedvűnek, csak a válaszai flegmák.
2021. szept. 20. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha suliba jártok akkor nem aligha kamasz. Kivéve ha felnőttképzés. Akkor megy egy pitsa.
2021. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kíváncsi rád,untatod..
2021. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!