Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez egy globálisan működő...

Ez egy globálisan működő megoldás lenne az iskolai bántalmazásokra?

Figyelt kérdés
Az egyik gyerek rám szállt, de nagyon durván. Odaült mellém és zaklatott, kitalálta, hogy meleg vagyok, nem áll fel, folyamatosan kérdezgetett valamiről, amiről közöltem, hogy nem szeretnék beszélni, kiabált velem, stb. Én felvettem mindent hangrögzítőre és ezt közöltem vele. Utána már azért kezdett el piszkálni, hogy töröljem ki. Végül az egyik gyerek odajött és mondta hogy majd szépen megkér hogy töröljem ki, de akkor ne piszkáljon. Beleegyezett és ő js nézte. A gyerek ez idő alatt olyan ideges lett, hogy megfájdult a feje, mert tudta hogy bajba kerülhet. Amióta kitöröltem, azóta nem piszkál.
2021. okt. 22. 12:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#8


Ja, elméletben így működik.

Gyakorlatban meg minél gyengébbbek mutatkozol, anbál jobban szivatnak. Ez meg addig folytatódik, amíg pofán nem vágod végre azt a mocskot.

Vagy iskolát nem váltasz.


Írom ezt úgy, hogy nekem a cigányok általánosban szüneteken azt ecsetelték babdába verődve, hogy hol b@sznak meg. Pedig semmit se csináltam. De tényleg semmit. Ettem a tizóraim, s néha olvastam. Ennyi. Vége nem lett 9.-ig...

Néha még vissza is szoltam, mikor abba kötöttek bele, hogy lekváros kenyeret eszek, hogy "ez kifli", vagy mikor krétával valami ocsmányságot írtak az aszfaltra, hogy "több Anita is van az iskolában". Tudod mi lett a vége? Hogy azután kecskefejű kiflinek csúfoltak, s mindenhova a teljes nevemet írták...

2021. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze, add oda a zsebpénzed, az majd működni fog talán :D
2021. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Meg csináld meg a házijukat is
2021. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nem életszerű a 8-as videója. olyan nem igen van hogy EGY lány szekál egy fiút..


Az lett volna életszerűbb ha 3 fiú megy fel a színpadra hozzá (akik egyenként is erősebbek nála). A jelenet úgy indul hogy a srác éppen tanul a füzetéből mert dogája lesz.

A 3 srác odamegy hozzá, majd az egyik:"Mi van, mit tanulsz csicska?"

Ugyanebbe a pillanatban kikapja a kezéből a füzetet, belenéz majd:"Mi ez dedó?? Ilyet még valamikor elsőben tanultunk."

Ezután bele csulázik a füzetbe, jól összegyűri és egy csicskapofon kíséretében a srác kezébe nyomja, majd így szól "Nesze tanuljál" Ezután elsétálnak, és otthagyják.



Ez lett volna életszerű, kíváncsi lettem volna hogy ezt a szitut hogy kezelte volna a videóban...

2021. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Igen, a titokban készített hangfelvétel/videófelvétel az egyik legjobb megoldás az iskolai bántalmazásra. Csak az emberek olyan buták, hogy ez eszükbe sem jut. De lehet kapni tollba, karórába, kulcstartóba, napszemüvegbe épített rejtett kamerát is. Így nem kell féltened a telefonodat a bántalmazóktól.


(Az én Androidos telefonomon is van egy program, Spy Camera OS (SCOS) amivel kikapcsolt képernyővel is lehet titokban fényképezni/videót készíteni. (Én ezzel néha nyáron a nőket szoktam titokban lefényképezni, hogy utána maszturbáljak rájuk. Csak a kezemben tartom a telefont, mintha semmit sem csinálnék, vagy a fülemhez tartom mintha telefonálnék.))


(A másik legjobb megoldás az iskolai bántalmazók megverése. A legeslegjobb megoldás a fegyver.)


A rejtett videófelvétel/hangfelvétel készítése családon belüli erőszak ellen is tökéletes.


Javaslom még az automatikus hívásrögzítőt. Csak Android 8-as verzióig működnek. Android 9 és újabb rendszerű telefonokon már nem működik. A Google-t hibáztasd. Talán root után működne, nem tudom.

2021. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!