Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket bántalmazott az...

Titeket bántalmazott az iskolában cigány csaj?

Figyelt kérdés
Miért? Hogyan? Megvert, leköpött? Izmos volt az átlaghoz képest? Mikor történt, hányadikosok voltatok? Fiúk vagytok, vagy lányok? Ha csak szkander volt, vagy játékos birkózás, arra is kíváncsi vagyok

2021. okt. 25. 16:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy volt három bizonyos cigány osztálytársam,2 fiú,1 csaj volt.

2 fiú hazudott,lopott meg verekedett,egyikkel még ki is álltam,de egy cigány az cigány,szóval annyi volt hogy pofáztunk egymásnak oszt cső.

az csaj volt valamivel értelmesebb,mert ő legalább csak szóban,meg 1-szer volt vele probléma amikor cuccomat eltűntette,de vissza adta,szó-

2021. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 hun_74 ***** válasza:
35%
Na még a végén kiderül, hogy a rasszizmus nem előítéleten, hanem utóítéleten alapul... 🤔🤣🤣🤣🤣
2021. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
91%

Emlékeim szerint roma lányokkal nem volt gondom. A fiúk viszont rendszeresen megtaláltak, de nem bántottak. Inkább csak beszólogattak. Később jöttem rá, hogy ismerkedni akartak volna, csak ilyen furcsán. Egyébként abból a szempontból tetszett a dolog, hogy ők vették észre először, kezdtem nőiesedni.

N/41

2021. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Engem általános iskolában bántalmazott egy cigány lány. Ütögette a fejemet tenyérrel és néha be is szólogatott. Lehet bejöttem neki de erre nem így kellett volna utalgatnia :D Másoknak is néha csúnyán beszólogatott azért de hála a jó Istennek 1 évet volt csak itt.
2023. máj. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!