Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 22 éve adott helyen dolgozó...

22 éve adott helyen dolgozó tanár inkább átment más suliba csak ne kelljen oltatnia magát-erről vélemények?

Figyelt kérdés

Tanár, 22 éve egy neves budai állami gimnáziumban tanít. Kijött az ukáz vagy oltat vagy nem dolgozhat.

És ő nem oltat, azért se, inkább ott hagyta a 22 éves helyét és átment egy nevesincs alapítványi kuplejárba mert ott (MÉG!!) nem kell oltatni.


Ha ott is kell majd (és kelleni fog... ) akkor hova megy az kérdés.


Vélemények?


2021. nov. 19. 21:04
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Röviden: így járt.
2021. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Én büszke vagyok rá! Nem csak a szája jár, hanem a meggyőződését követi, nem a birka népet. Biztosan jól is taníthat, mert nem másokat másol, hanem a saját tudását, tapasztalatait adja elő. Szerintem neked fáj, hogy elment közületek. :(

Egyébként meg pont a pedagógusok (na meg az eü-sek) tudják a legjobban, hogy mit jelent az a kijelentés, hogy "minden emberélet számít", annyira szrba sem veszik fent ezeket a szakmákat, magukat a pedagógkusokat (kb. egy cseléd szintjén vannak), hogy én azon csodálkoznék ha még oltatnának. :D

Szóval engedd el szerintem ezt a témát!

2021. nov. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Egyébként meg mi közöd ahhoz, hogy ki oltat és ki nem? Ha már háromszor oltva vagy, téged biztosan véd az oltas, az oktatási rendszer már a vírus előtt is romokban volt, ugyanúgy mint az eü. Nem újkeletű dolgok ezek. És most az "oltatlanokon" szeretnéd leverni a kormány hiányosságait? Valamit nagyon bekajáltál. Komolyan hányok már az ilyen kérdésektől. Szerintem foglalkozz magaddal!!!!

2021. nov. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

"Szerintem neked fáj, hogy elment közületek. :("


ember.... hahahahahah!!! HOZZÁNK JÖTT ÁT nem tőlünk ment el...


Hahahhahahahhahahahhahaah!!!!!

2021. nov. 21. 09:10
 25/39 anonim ***** válasza:

Engem amúgy annyira nem érdekel, hogy jött vagy ment, hanem sokkal inkább az, hogy miért hagytuk hogy éket verjen közénk a politika vagy nevezd aminek akarod. Nem kéne azon kattogni, hogy ki oltott és ki nem.

Ember, ember. Téged véd a vakcina, őt meg a "hite", ha ezt nem tudod felnőtt módjára kezelni, akkor valószínűleg sok mást sem.... :(

Örülök hogy azon a szinten vagy, hogy ez neked megér egy kérdést. :( Én minden esetre örülök annak, hogy vannak ilyen bátor emberek, és nem ketszinuskodik, amiből nem kér abból valóban nem kér, és nem köpönyegforgató, mint sokan. A tisztelet meg mindenkinek kijár.


22, 23 voltam

2021. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Azért ezt a segget!! Otthagyja a neves, nívós 22 éve meglevő helyét hogy dec 15-ig ne kelljen oltatnia, és átjön egy huszadrangú kupleráj helyre és ott közlik vele hogy barátom, itt is oltatnod kell 22.01.01-ig vagy repülsz.



TAPS!!

2021. nov. 21. 09:36
 27/39 A kérdező kommentje:

"és nem ketszinuskodik, amiből nem kér abból valóban nem kér"


Ugyanúgy rá lesz kényszerítve itt is. SŐt hamarosan MINDENÜTT és nem talál majd olyan helyet ahol nem!!

Na akkor hova megy majd?

2021. nov. 21. 09:37
 28/39 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ez nem a te problémád, jó szar lehet ilyen szrkavaro pedagógusokkal dolgozni/vagy bármilyen szakmában veled ilyen hozzáállással. Ne haragudj, tényleg nem sertésnek szánom, de ez így... no comment. És én itt él is köszönök, mert kezd értelmetlenné válni a beszélgetés.
2021. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

De miért ? mert kimondom azt ami előre tudható? Hogy a sok proli döngetheti a mellét hogy " nem óóóótatok" de attól még OLTATNI FOG, vagy mehet a híd alá, mert munkahelyet nem talál majd magának. Csak idő kérdése és így lesz!!


Az a baj hogy ezt kimondom??

2021. nov. 21. 10:02
 30/39 anonim ***** válasza:
Hat majd megint megy tovabb ha akar. Bumm
2021. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!