Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 22 éve adott helyen dolgozó...

22 éve adott helyen dolgozó tanár inkább átment más suliba csak ne kelljen oltatnia magát-erről vélemények?

Figyelt kérdés

Tanár, 22 éve egy neves budai állami gimnáziumban tanít. Kijött az ukáz vagy oltat vagy nem dolgozhat.

És ő nem oltat, azért se, inkább ott hagyta a 22 éves helyét és átment egy nevesincs alapítványi kuplejárba mert ott (MÉG!!) nem kell oltatni.


Ha ott is kell majd (és kelleni fog... ) akkor hova megy az kérdés.


Vélemények?


2021. nov. 19. 21:04
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Távoli rokonom felesége nővér volt, nem kérte az oltást, mennie kellett. Azóta helyben dolgozik egy traffikban, ezerszer kényelmesebb a munkája, az élete. El tudod képzelni a két munkakör közti különbséget, gondolom.

Természetesen alakulhat úgy, hogy kötelező lesz az oltás mindenkinek és erőszakkal beadják és már nem tud hova menekülni előle, de akkor meg kell kérdőjeleznem, hogy miről is szól tulajdonképpen ez az egész járványosdi vírusostól, oltástul, mindenestül.

Láz nélkül nagyon beteg lett egy kétszer Pfizerrel oltott ismerősöm a deltától. Milyen fertőzés az, ami annyira súlyos, hogy majdnem belehalsz, de nem jár lázzal???

Az első hullám lázzal járt, most egyre több helyről hallom, hogy nincs láz. De nagyon betegek! Mégiscsak igaz lenne, hogy mivel megtanították a szervezetet a tüskefehérje legyártására, az oltottak szervezetébe úgy jut be a koronavírus bármelyik mutánsa, mint egy trójai faló??? Hogy lehet súlyos állapotba kerülni láz nélkül egy fertőzéstől??? Ha a kutyámat rossz állapotban állatorvoshoz viszem, ha nem lázas, szinte teljesen ki is zárják a fertőzést. Súlyos fertőzésről beszélek, ami nagyon megviseli a szervezetet. Hol a láz?

2021. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

"Azóta helyben dolgozik egy traffikban, ezerszer kényelmesebb a munkája, az élete."


AHA. persze. és a kokkerókat, a rikárdókat akik majd megkéselik leköpik, azokat hogy viseli? meg a bére mennyi is? Ja, dolgoztam dohányboltban úgy hazudj. Minimálbérnél alig kaptam többet.

2021. nov. 21. 19:02
 33/39 anonim ***** válasza:
Nagyon a lelken viseli az uj kollega sorsat 😀 Sztem igaza van, kiallt azert amiben hisz. Ha onjan is mennikell talal jobbat ✌ (foleg ha ott olyan tanarok vannak mint a kerdezo🤭)
2021. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

"mennikell talal jobbat "


És akkor azt a "jobbat" miért nem most keresi meg, hm?


Minek ez a vargabetű?

Eljött egy jó helyről egy szar helyre és itt is ugyanúgy oltatnia kell-hát megérte.

2021. nov. 21. 20:28
 35/39 anonim ***** válasza:
Sirok 🤣 Ugye azert nem fogsz beleorulni? Ugy csinalsz mintha a gyereked lenne
2021. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Én az új kolléga helyében már testőröket fogadtam volna Ez szerintem még külsőre is látszik. XD

Lehet amúgy tényleg a lánya. XD azt nem írta hogy nem. XD 80 éves troll mamika szórakoztatja a népet. XD

Na jó elég volt mára a D.Web-ből. XD xD xD

2021. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Jaah szinte mar agresszivan probal szerinte jo iranyba terelni egy szegeny uj kollegat 😀 Mar enis kezdek felni h lenyomoz, elrabol es beolt a 3.al 😳
2021. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

37, 😂😂😂😂 Ez jóó, komolyan bennem is ilyen érzések vannak.


Az egy botrány részletei film jutott eszembe. 😂 Onnan is a legsötétebb szereplő. Nem a tanárnő aki lefeküdt a diákjával, hanem az idős kolléganője, aki végig falazott neki ebben, de nem önzetlenül a film végén kiderült, hogy a saját neméhez vonzódik és csak mániákusan megakarta szerezni a nőt. 🤮 KB. ilyen fondorlatos suttyónak tudom elképzelni a hölgyikét, vagy urat, aki ennyire belemászik másnak a magánéletébe és nem talál hozzá társaságot csak itt gyakorin... XD Szánalmas. De most törlöm a fiókom nehogy megkeressen engem is. XD STOP TROLL ANONIMOK! 😂😂

2021. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Szerintem troll.😜

Azzal érvelni, hogy minimalbert keres a traffikban...Nyilvan nővérként agyon volt fizetve.


Meg ez, hogy nyíltan reklámozza, mennyire nem nívós helyen dolgozik...😅

2021. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!