Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Engednétek-e olyan iskolába a...

Engednétek-e olyan iskolába a gyereketeket, ahol nyíltan LMBTQ tanárok tanítanak?

Figyelt kérdés
Amennyiben szavazol és van kedved, kérlek néhány szóban foglald össze a véleményedet, ha pedig csak b*zizni jöttél, menj másik kérdéshez. :)

2022. jan. 25. 11:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
11%
NEM!
2022. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
43%

Persze. De erőszakolják rá a gyerekre. Fontos az elfogadás de ne dörgöljék erőszakosan az orruk alá. A szexuális felvilágosító órákba is valamennyire be kéne tenni,és azokat olyanoknak kéne oktatni akik értenek is a témához.

Nálunk volt általánosban,és olyan tanár tartotta aki nem értett ehhez,és idős is volt.

Majd óra végén ilyet szólt:

" Ha nem tartjátok be ezeket,akár még b.zik is lehettek!"

És ezt szó szerint kimondta.

Hát nem ezen múlik.. Már akkor az voltam 😄

2022. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
70%
12: *de NE
2022. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Metionin ***** válasza:
89%
Persze. Legyen jó arc és tanítson jól, a többi mégis kit izgat? Iskolás koromban ölni tudtam volna, ha a nehezebb tantárgyakból (matek, fizika) jó tanárt kaptam volna, a legkevésbé az érdekelt volna, hogy nő vagy férfi vagy hogy kivel házas. Tanítani tudjon, az a dolga.
2022. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
79%

Határozottan igen.

Magyar gyerekként úgy gondolom, hogy kifejezetten szükség van arra, hogy egy ilyen kis "szigeten" nevelkedjen. Egy elfogadóbb országban lehet, hogy nem tukajdonítanék neki jelentőséget, de idehaza számomra elvi kérdés beleállni minden lehetséges alkalommal az álkeresztény aberrált csürhébe.

2022. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
97%
Én már nem most jártam általános iskolába, hanem úgy 20 évvel ezelőtt, na ott volt egy rendszergazda férfi, aki elment az iskolából és utána néni lett, de volt hogy iskolai rendezvényekre bejött beszélgetni a tanárokkal. Szóval mindenki tudta mi a szitu. Meg két felsős tanárnő kb így nyílt titokként elég sokan tudták hogy egy lezbi pár.
2022. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
53%

Ki pontoz le mindenkit?

A kérdező a véleményekre kíváncsi ami lehet pozitív vagy negatív.

Ha ő az,akkor írja ki hogy csak a pozitív véleményekre kíváncsi.

Na pont az ilyen mentalitás miatt nem lesz elfogadva soha az országban az LMBTQ mert mindenki csak egy véleményt akar, hogy csak neki jó legyen,és ne kelljen felébredni a rózsaszín álomvilágból.

2022. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen lényegtelen hogy meleg/leszbikus vagy sem.

Amíg nem a gyerekek előtt enyeleg.

2022. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk én heterótól is elvárom hogy ne a gyerek előtt enyelegjen, ne vigye be a munkahelyére a szerelmi életét.
2022. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen mindegy mi a tanár szexuális orientációja.
2022. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!