Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Múlt héten egy ilyen "fehér...

Múlt héten egy ilyen "fehér cigány", kihívott verekedni iskola után, mivel 7 éves korom óta boxolok versenyszerűen, nem mentem ki, mert nem akartam kárt tenni benne, most mindenki csicskának tart, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom magamról, hogy hogy verekszek, és mekkorát ütök, nem akartam, hogy maradandó sérülése legyen, és, hogy rendőrségi ügy legyen belőle, illetve azt se akartam, hogy kirúgjanak az egyesülettől a verekedés miatt, és, hogy ne versenyezhessek többet ezért.


De most mindenki azt hiszi megijedtem, a csávó azt hiszi, hogy becsicskultam neki, rajtam röhögnek ha elmegyek mellettük, illetve a csajoknak is azt terjeszti, hogy mennyire félős vagyok.


Mit tegyek? 17/f


2022. febr. 14. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Megmondod hogy te többre tartod magad, mint hogy egy ilyen pötsel kiállj. Ha meg annyira nagy gyereknek érzi magát, akkor hívd el edzésre boxzsáknak. Kap egy két gyomrost, akkor tudni fogja hol a helye.
2022. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

A ciganyok mindig csobe akarnak huzni vmi uruggyel.

Okos voltal,h nem mentel bele. A regisztralt boxolot jobban buntetik verekedesnel!!

A mocskanak sok rendorsegi ugye lesz es nem kesz tiszta erkolcsije,igy normalis munkara sose veszik fel majd.

2022. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne foglalkozz buta emberekkel, - nekik hiába magyarázod el, hogy a férfi nem csak a plusz "végtagja" által férfi (, hanem azáltal is, hogy hideg fejjel tudja uralni az érzelmeit)! Nekik van "igazuk", - neked meg nyugtod!

Életkorodhoz képest meglepően bölcs döntést hoztál, - erre inkább büszkének kellene lenne lenned, mint hogy szégyellni!

Leöntheted a környezetedet időközönként "hintőporral", de az idő szele időről-időre le fogja porolni őket és ismét felszínre fog kerülni, hogy milyen szinten sötétek!

2022. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Akik csicskának tartanak, azok nem tudják, hogy versenyszerűen boxolsz, vagy csak nem rakták össze, hogy azért nem verekedtél?
2022. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem 17 éves a kérdező, legalább a megfogalmazás szerint fiatalabbra tippelek.

A kérdésre, magasról tojd le, mit gondolnak mások! Mérlegelj, mi a fontosabb, az egyesületnél maradni, vagy amit pár gyökér gondol rólad.

2022. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Sose hagynám, hogy küzdősportra járjon a gyerekem.

Én kisgyerek korom óta karatézok.

Nekem volt ilyen asszem 16 évesen.

Nem is volt verekedés igazából. Én csak álltam, vártam hogy üssön, becsúsztam oldalra, gyomorba térdeltem, elgáncsoltam, utána már nem támadt tovább.

2022. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira zavar akkor miért nem hívód ki egy szabályos mérkőzésre? ott a box teremben felszereléssel? ott nem kell aggódni hogy kirúgnak... persze hacsak nem valami más van a háttérben és tényleg félsz...
2022. febr. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A szabályok szerint küzdelem is elméletileg jó megoldás, de nagyon bölcsen cselekedtél, egy igazi bunyós és harcművész nem harcol feleslegesen. Nyugodtan emeld fel a fejedet, mosolyogj rajtuk és tojd le őket, úgysem értenék és nem érnek semmit sem. A legrosszabb, hogy provokálva érzi magát és neked esik, ha nincs más út, akkor már nyugodtan megvédheted magad.
2022. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kihívtam de azt mondta csak utcán harcol.
2022. febr. 23. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig teremben kellene, mert az utcán még egy szép kis garázdaság is lehet belőle.

Persze neki biztos mindegy.

Én hagynám, 17 évesen már büntethető vagy, ezek a fajta emberek meg egy verés után szeretnek szaladni feljelentést tenni, aztán mehetsz a fiatalkorúak börtönébe, ahol már nem a fehér kamucigányok vannak, hanem az igazi dögevők, akik elrágják az átlagember nyakát.

2022. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!