Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Múlt héten egy ilyen "fehér...

Múlt héten egy ilyen "fehér cigány", kihívott verekedni iskola után, mivel 7 éves korom óta boxolok versenyszerűen, nem mentem ki, mert nem akartam kárt tenni benne, most mindenki csicskának tart, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom magamról, hogy hogy verekszek, és mekkorát ütök, nem akartam, hogy maradandó sérülése legyen, és, hogy rendőrségi ügy legyen belőle, illetve azt se akartam, hogy kirúgjanak az egyesülettől a verekedés miatt, és, hogy ne versenyezhessek többet ezért.


De most mindenki azt hiszi megijedtem, a csávó azt hiszi, hogy becsicskultam neki, rajtam röhögnek ha elmegyek mellettük, illetve a csajoknak is azt terjeszti, hogy mennyire félős vagyok.


Mit tegyek? 17/f


2022. febr. 14. 13:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

11 a dögevőt azért remélem nem a cigányságra érted... ":D

amúgy egy bunyó miatt nem megty senki börtönbe mert még nem volt korábban ügye...! ez fontos... kap egy figyelmeztetést rosszabb esetben mehet egy hétig segédkezni vagy kifizethet 5000 bírságot... ja ha csak nem önvédelem volt :S


am önvédelemből a "tudásodat" is használhatod mert pont ez a lényege neki

ja és csak szólok lehet hogy "versenyszerűen" bokszolsz csak hogy az semmit sem ér egy igazi bunyóban! ez is olyan hogy tapasztalat mivel nincsenek szabályok és felszerelés na meg "vérre" megy

+ számíthatsz rúgásra és megragadásra is

2022. febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!