Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándékkal leptétek...

Milyen ajándékkal leptétek meg az oktatót a sikeres forgalmi vizsga után?

Figyelt kérdés
Elolvastam több ilyen kérdést, de még ötleteket gyűjtök. Kérlek, azt ne írjátok, hogy már eleget fizettem az oktatásért, mert én eldöntöttem, hogy szeretném valamivel meglepni.

2022. febr. 19. 21:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
semmilyennel.. elvégezte a munkáját, kapja érte a fizetését.
2022. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én semmivel se leptem meg, pedig jóban voltunk. De ha ragaszkodsz hozzá, 1 csoki szerintem bőven elég.
2022. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%

"magánnőgyógyászt is sok fiatal szülő meglepi pl. meglepi üdvözlőlappal, képpel a gyerekről."


Amit azzal a lendülettel dob is a kukába.

Dokik is csak a pénzre hajtanak hidd el! Van pár EÜs a családban. Szerinted mikor a szülész azon agyal, hogy minnél előbb összeszedje a hajó árát, akkor biztos érdekli holmi üdvözlőlap. Nem hiába vannak fix tarifáik, hogy kevesebbel nehogy kimerd szúrni a szemét.

2022. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ennyi rosszindulatot. :DDDD
2022. febr. 19. 22:11
 15/25 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem rosszindulat csak a való élet. A pénztárosnak sem adsz csokit csakmert lehúzta neked az Auchanban a 30 terméket. Teljesen felesleges.
2022. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
#15 Vele nem dolgozol olyan hosszútávon együtt, mint mondjuk egy magántanárral. Ettől függetlenül azt gondolom, hogy egy kedves mosolyt, "további szép napot" ők is megérdemelnek. Ezt azért mondom, mert sok vásárlónál is tapasztalom, hogy mennyire bunkók tudnak lenni az eladókkal.
2022. febr. 19. 22:26
 17/25 anonim ***** válasza:
65%

Az mindegy is ebből a szempontból, hogy mit oktatott, vegyél olyasmit, amit egy férfi haverodnak is vennél. Valami olcsó, egyszerű dolgot. Akár egy üveg sört, ennyi bőven elég is. Mondjuk ne csokikát vegyél, mert az olyan férfiatlan, hogy egyik pasi ilyesmit ad a másiknak, kivéve, ha családtagok.

Ha meg totálisan antialkoholista, egy csomag kávét. Ne próbálj meg neki maradandó dolgot adni, az olyan érzelgős, meg nem is illik egy ismeretségi viszonyba, tehát ne adj fotót kettőtökről, magadról, képeslapot meg ilyen nyálas dolgokat. Úgyis csak kivágná a kukába, meg nem értené, hogy mire fel kapott ilyet, szerelmes lettél belé, vagy mi a franc? Valamit, amit megeszik, megiszik, akár egy tepertős pogácsát is a kezébe nyomhatsz, mondván, hogy biztos megéhezett.

2022. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%
Az a munkája, hogy felkészítsen a sikeres vizsgára. Azért fizetem. Egy barátságos kézfogás és köszönöm.
2022. febr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

“pl. meglepi üdvözlőlappal, képpel a gyerekről. Főleg azok, akiknél esetleg komplikáltabb volt a dolog. Biztos, hogy ez jólesik neki, attól függetlenül, hogy a munkáját végezte.”

.

A frászt. Heti 10 szülést levezet, sikerrel, ez neki elg. Albumot nem gyűjt. Az érzelmek a szülők szférája.


Ha ilyen óvodásan gondolkodsz, küldj neki képet az autódról.

2022. febr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
59%

14#!

Nem rosszindulat. Realitás.

A fizetés a szülész-nőgyógyásznál csak a magánkórházban és magánrendelsen játszik.

Ha államiban külön akarsz fizetni, mindketten mentek börtönbe. A Btk szankcionálja.

Az autós oktatókról meg annyit, hogy egy oktató haver mesélte, hogy voltak a vizsgáztatók oktatók között is összejátszások. Buktat és vegyél még fel 20 órát.

Így sem ingyen oktatnak.

Egy fillér borravalót sem!

2022. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!