Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándékkal leptétek...

Milyen ajándékkal leptétek meg az oktatót a sikeres forgalmi vizsga után?

Figyelt kérdés
Elolvastam több ilyen kérdést, de még ötleteket gyűjtök. Kérlek, azt ne írjátok, hogy már eleget fizettem az oktatásért, mert én eldöntöttem, hogy szeretném valamivel meglepni.

2022. febr. 19. 21:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem lennék meglepve, ha te magad lennél az autós oktató, annyira tolod itt az érzelgős formát.


Meg a vásárló udvarolja körül az eladót?! Jó, ha szóba áll veled, jó, ha nem mér dupláját amit kértem, jó, ha nem vágja a oulthoz.

Az a dolga, azért fizetik. Köszönjön előre, szolgáljon ki. Én megfizetem. Ennyi.

2022. febr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
#21 Ejnye no, lebuktam. Sad story.
2022. febr. 20. 12:19
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe sem jutott. Nem kevés pénzt fizettem neki. Legyen annyi elég neki.
2022. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki szélvédőmosó folyadékot. Az témába vág, meg fogyóeszköz. Olcsó is. Jól jön minden autótulajdonosnak.
2022. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy autóillatosítót. De csak ha amúgy is használ ilyet. Ha nem, akkor rosszul venné ki magát, hogy biztos büdös van az autójában, azért kapott ilyet.
2022. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!