Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi az, ami a legrosszabbul...

Mi az, ami a legrosszabbul esett nektek egy tanártól?

Figyelt kérdés
Igaz az is, hogy túl érzékeny és sértődékeny vagyok, nem kéne hogy ez ennyire rosszul essen, de nem volt egy kellemes élmény. Nekem éppen magánórán történt a dolog (de iskolában is megeshet). Az volt, hogy csináltunk meg egy feladatot meg szóba jöttek dolgok, amiket már vettünk, tudni kellene. Már eleve kellemetlenül éreztem magam, hogy nem tudok olyan dologra rögtön válaszolni, amire kéne tudni. Erre a tanárom hangnemén érződött, hogy ideges/szomorú, hogy miért nem tudom és mondta, hogy ha kell, akkor századjára is elmagyarázza, de már sóhajtozott, látszott rajta, hogy mérges, kezdi elveszteni a türelmét, meg szerintem alapból látszódott rajta, hogy nincs jó napja. Nekem ez rosszul esett, majdnem elsírtam már magam. Azt gondolom, ez a tanári szakma velejárója, hogy ilyen megtörténhet és ezt úgy kéne kezelni, hogy ne adjuk a diák tudtára, hogy idegesek vagyunk. Bárkivel megeshet, hogy hirtelen nem jut eszébe valami, elfelejti, nem ott vannak a gondolatai stb.

2022. márc. 31. 13:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Karcsikam, eleg mara az internetbol menjel tanulni.
2022. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Összes tanár azt mondta nem lesz belőlem semmi, emrt nem érdekelt a tanulás, és nagyon rossz voltam.Minden évben többszöri osztályfőnöki és igazgatói figyelmeztetés.

mire leérettségiztem,4 iskolában voltam már.

De ez az élmény is megvolt.

Aztán mentem az osztálytalálkozóra a 10 évesre.Mindenki busszal, vagy anyuci apuci kocsijával, vagy épp most vett lakást, és csak egy öreg autóra futotta szinte mindenkinek.

Egy BMW M5 kocsival mentem, nézett mindenki mi van most?

Aztán jött a szokásos kivel mi van mit dolgozik?

Rámkerült a sor...

Érettségi után egy ismerősömmel elkezdütnk autókat behordani, ez később annyira ment, hogy az országban több telephellyel is ezt csináltuk.Később annyira ment az autókereskedés, hogy vettem pár kamiont és nemzetközibe is fuvarozni kezdtem.

Mára van 10 kamionom, meg pár autókereskedésem, vagy 30 alkalmazottam.

Ez volt az a pont, ahol mindenki tátott szájjal figyelt, hogy ez meg hogy a fenébe jött össze.

Osztálytalálkozó után vagy 10en adtak telószámot, hogy ha van munka szeretnének dolgozni nálam.

Kettesben félrehívtam a tanárt, és visszakérdeztem tőle, hogy akkor kiből is nem lesz senki?

Hümögött egyet, majd azt mondta egyszer úgyis dutyiban végzem.Majd elköszönt,és hazament taxival, mert még saját kocsija sem volt.

2022. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Kettes: Te vagy az, Gattyán György? Vagy inkább Forest Gump...?😅

Menj inkább aludni, Mr. Kamukirály!😂

2022. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%

7.-tol kezdtem el rossz gyerek lenni, azután kezdtek el szidni a tanárok mint az előzőt, hogy semmi nem lesz belőlem, meg hogy neveletlen troger vagyok. Nem érdekelt a tanulás, az utca nevelt, haverokkal mozogtam suli után estig, volt mikor még suliba se jártam. 9. Után kezdtem el kő kemensen drogozni. Raszoktam majd ezek miatt nem jártam középiskolába se. Ott is csewzegettek, ofo állandóan arra játszott hogy kirakhasson onnan, hazudgalt rólam hogy elerje a célját és el is érte.

Pár évig még nagy drogos voltam, és úgy hozta az élet hogy egy építőipari vállalkozásba ment ami az első 3 évben nagyon gyengén ment, nem kerestem többet egy átlag magyarnal, de utána beindult. Most átlagban havi 3 milliót keresek, rolex a kezemen, S couoé AMG, Adidas meg hugo boss szett meg hó végén is. Beviritok az összes embernek aki lenezett azért amilyen voltam

27f

2022. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy szellemi fogyatékosnak titulált.
2022. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

A legnagyobb blama az, amikor egy tanárnál majd az egész osztály bukik. Ugyanis az a tanár tanítási minőségét fémjelzi.


De megsértődött a fizika tanár, amikor géppisztolytöltény módon lőtte sorozatban mindenkire az egyeseket és ugy félhangosan, direkt úgy, hogy hallja, elejtettem ennyit, hogy "ahol több, mint a fél osztály bukásra áll, ott a tanár nem tudtanítani".


Amúgy meg ami rosszul esett így érzelmileg, hogy egyszer egy irodalomtanárnak annyira elgurult a gyógyszere, hogy áment alázóba meg személyeskedőbe. Még kurwanyázott is. Csak ráfaragott, mert magnóra vettem.

2022. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit koraira sikeredett az Esti mese... :)


Üdv,

a TV Maci


:-D

2022. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Középsuliban valamiért pikkelt rám a töri tanár. Oké, nem voltam jó belőle, sosem érdekelt, de minden másból 4-5 voltam, és nem voltam rossz gyerek sem.

Mindig azt mondta, hogy ha valaki beteg, a könyvből tanulja meg az anyagot, mert nem felmentés a foga alól. Beteg lettem, megtanultam könyvből. Amúgy ő diktált órákon, és egy az egyben azt kérdezte vissza mindig, dogát úgy javított, hogy bizonyos szavak ha benne voltak, az jó, ha nincs benne, az pontlevonás.

Na a könyvet bemagoltam, leírtam, érte 1est adott rá. Ki akartam kérni a dogát hazavinni, hetekig húzta. Szüleim bementek fogadóórára, és a szemükbe hazodott, hogy azért lett 1es, mert rossz csoportot írtam.

Pikkelt rám azért is, mert migrénes voltam, és sokszor nem bírtam a péntek délutánt, és el kellett jönnöm az órájáról. De hogy mi más oka volt erre, nem értettem.

Amúgy jobb jegyet adott az incidens miatt 4. Évvégén, gondolom belátta, hogy hibázott.



Másik, meg általánosan, kicsi voltam. Kötetlen beszélgetés német órán. Valahogy szoba jött, ki mit csinál, ha rossz a kedve. Én kicsi koromban mindig kimentem a kertbe, ott megnyugtatott a természet. Elmondtam, erre az egész osztály előtt kinevetett, hogy "oszt mit csinálsz, összeszúrkalod magad a málnával?" Mindenki nevetett. Nagyon rosszul esett olyan kicsiként... Ugyanez a tanárnak később a nézésemmel volt baja. Meg rosszul tanultam nála, és azért is leégett 1x. 7.ben korreeptált a nővérem, 7.-8.ban csak 5öseim lettek, akkor valahogy megszeretett.

2022. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Egy osztálytársammal beszélgettünk, mikor belénk kötött néhány bukott gyerek. Ő elment szólni az ügyeletes tanárnak, hogy veréssel fenyegetnek minket, erre a tanár felnevetett, majd ezt mondta: "jaj, meg ne sajnáljalak titeket"

Ezután az épületbe menekültünk, emiatt beírást kaptunk-de a verést megúsztuk.

2022. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Azt mondta ofő, hogy "szűnj már meg". Pedig én csak nevettem, mert valaki nevettetett, eskü nem direkt volt 😒
2022. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!