Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kinevettek a suliban a lány...

Kinevettek a suliban a lány osztálytársaim, megviselt picikét. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Óra vége előtt pár perccel kikérettem magam mosdóba mert kakilnom kellett és nem akartam szünetben. Viszont a tanár is elengedte hamarabb az osztályt pár perccel hamarabb óráról. Páran bejöttek a mosdóba. És én mikor kijöttem pont a vécéböl ott voltak és kinevettek, mert hát maradt szag sajnos. Tudjátok a tipikus nagyszájú lányok az osztályban. Szörnyen éreztem magam. Mit tanácsoltok? Szóljak az ofőnek? Vagy hagyjam? (17/l)

2022. máj. 24. 21:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem te vagy az egyetlen lány aki szokott kakilni, szóval nem hiszem, hogy bármi következménye lenne ennek, függetlenül, hogy mekkora hangjuk van. Szerintem csak te vagy túl gátlásos ezzel kapcsolatban.
2022. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Tán ők nem tojnak? Gyerekes p.csák.
2022. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekesek az osztálytársaid.
2022. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Jót kakiltál legalább?
2022. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

14, azóta már háromszor is kakilt és még az is előfordulhat, hogy ha ráállt a szervezete arra, hogy akkor kakiljon amikor kiment a wcre az óráról, akkor bizony többször is előfordult azóta vele, hogy óráról kiment.

És ha nyáron nem áll át a szervezete akkor a végzős évét is azzal fogja töteni, hogy kijárkál a wcre.


Tönkrement a kérdező élete. :(

2022. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Milyen kérdés az hogy jót kakiltam-e? 🙄 Suliban szerintem nem lehet olyat csinálni, nem tudod kényelembe helyezni magad és elengedni mint ha otthon vagy.


Amúgy azóta csak otthon kakiltam, suliban nem kellett szerencsére tegnap és ma sem.

2022. máj. 26. 16:23
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
16, mázlista avgy, mert nekem egy jó ideig mindig ugyanakkor van a kakim és így esett, hogy egy időben mindig pont a munkahelyen jött rám.
2022. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%
Bezzeg mi srácok simán kakilunk úgy egyszerre az egymás mellett levő fülkében hogy közbe dumálunk is :D
2022. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Igen, ti fiúk szerencsésebbek vagytok. :) Valahogy én nem tudnék sosem barátnőmmel se így kakilni, otthon sem, hogy egymást hallgatjuk.
2022. máj. 26. 17:06
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne is törődjél velük, ők is ugyanúgy kakilnak, teljesen természetes biológiai folyamatról van szó,ebből is látszik mennyire gyerekesek még
2022. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!