Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy coming outoljak a tanárom...

Hogy coming outoljak a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Szóval egy kis kontextus.

A nyáron pár hétig járok egy rajz tanfolyamra, aminek az utolsó napja holnap lesz. Ugyan azzal a tanárral szeptembertől lehet tovább folytatni a tanulást egy rajziskola keretein belül.


Én szeretnék szeptemberben is itt tanulni viszont akkor valószínűleg több hónapig járnék hozzá. Emiatt szeretnék coming outolni transzként, hogy a választott nevemen hívhasson, kényelmesebb legyen számomra.


Így hát úgy gondoltam hogy most utolsó alkalmon elmondanám neki, mert ha rosszul reagál akkor tudok szeptemberben elmenni máshova tanulni. Viszont nem tudom hogy kéne ezt mondanom neki. Nem akarom hogy nagyon kínos legyen ezért úgy gondoltam hogy csinálok egy rajzot valamilyen lmbtq+ témában amit megmutatok neki és a reakciója alapján eldöntöm, elmondom e neki (mondta ha van barmilyen rajzom nyugodtan kérhetek tőle véleményt)


Szerintetek ez így jó terv vagy hülyeség az egész?


(kérem aki csak transzfóbkodni akar az ne írjon, ne vesztegessük egymás idejét)



2022. aug. 1. 23:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
92%

20


Értem, akkor csak simán mond el neki mi a helyzet, ez a rajzos dolog szerintem elég komolytalan, és gyerekes...elvégre már a felnőttkor kapujában vagy.

2022. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Na végül mi lett?
2022. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
80%
Sok sikert! Gondolom majd el akarod mondani neki.
2022. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!